Mostarciiii ,gdje kupiti materijal za fiberglas???

Mostarciiii ,gdje kupiti materijal za fiberglas???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako,pozdrav svim forumasima, e treba mi mala pomoc od Mostaraca ,odnosno jedan savjet, posto sam odlucio da farbam komplet skuter, na nekim dijelovima ima onih fabrickih naljepnica, naime radi se o keeway matrix-u,pa posto sam ljubitelj OEM looka...volio bi da nakon farbanja vratim u prvobitno stanje, pa mi treba od vas:

Da mi kazete ,koje sve u mostaru imaju graficke radnje koje bi mogle da mi naprave identicne naljepnice ,ovima koje su sada kao fabricke postavljene na motor....
Odnosno gdje bi bilo najbolje ici, gdje znate da ce to odradit 100% bez greske.. nakjon sto ofarbam i naljepim to ,ne zelim da mi izblijedi boja naljepnica za 2 mjeseca ili se pocnu guliti...treba da potpuno iste...:icon_question:
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

jesu ti jednobojne naljepnice?????

najbolje bi ti bilo da ga ofarbas, naljepis naljepnice i predjes bezbojnim
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

a nisu za keeway matrix, ono kao idu neke 2 linije nepravilne jedna uz drugu sivo-crne...
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

ima ti jedan momak na buni sto to radi, drugi radi tamo ispod gradjevinske pored culta rolograf, ima ti darko u ulogu kod mosta dole na putu prema vardi, ne mogu se sjetiti ko jost to radi ;)
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

jel svi ti sto si nabrojao rade jednobojne ili mogu i sarene???:icon_biggrin:
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

ovi rade sve zivo sto sam nabrojo:lol::lol::lol::lol::lol:

srdjo je napisao(la):
jel svi ti sto si nabrojao rade jednobojne ili mogu i sarene???:icon_biggrin:

nego sam pito jesu jednobojne pa da mu i ja odradim ;)
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

a i ti radis te naljepnice...samo jednobojne....nezz mozda bi se moglo nekako i odradit kombinacijom 2 boje posebno ,da nebude naljepnica iz jednog dijela...
aa znam ,otic cu prvo u rolograf da vidim sta ce mi reci....a sad sam se sjetio ima onaj graficki studio mograf rade sve zivo...blizu carinskog mosta....
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

super...okaci onda ovde ili mi posalji na PM broj telefona ili e-mail od jednog od njih da ga mogu kontaktirati...trebaju i meni neke naljepnice za skuter...;)
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

nije problem,moze,idem ja u ponedeljak da se raspitujem,pa cu vidit...ostavit cu isti dio u vise radnji,pa ko bolje uradi ,radit ce mi sve... a za koji tebi skut. treba?
pa et kad bude broj ili mail okacit cu ovdje...:D
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

treba mi za Piaggio NRG...
farbao ga prosle god i skinuo naljepnice, a ovde niko nije znao uraditi takve, pa uradili iz vise dijelova i lijepili jedno na drugo...pa se to sad pocelo odljepljivati...pa hocu da skinem sad i uradim kako treba, ako vec neko zna!
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

aha,ok nije problem,javim ti cim saznam.....ma i meni je to samo da se ne pocnu odljepljivat i da nije iz 50 dijelova ....
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

almyr je napisao(la):
E ovako,pozdrav svim forumasima, e treba mi mala pomoc od Mostaraca ,odnosno jedan savjet, posto sam odlucio da farbam komplet skuter, na nekim dijelovima ima onih fabrickih naljepnica, naime radi se o keeway matrix-u,pa posto sam ljubitelj OEM looka...volio bi da nakon farbanja vratim u prvobitno stanje, pa mi treba od vas:

Da mi kazete ,koje sve u mostaru imaju graficke radnje koje bi mogle da mi naprave identicne naljepnice ,ovima koje su sada kao fabricke postavljene na motor....
Odnosno gdje bi bilo najbolje ici, gdje znate da ce to odradit 100% bez greske.. nakjon sto ofarbam i naljepim to ,ne zelim da mi izblijedi boja naljepnica za 2 mjeseca ili se pocnu guliti...treba da potpuno iste...:icon_question:

Display graficka radnja, sebi sam kod njih pravio mat crne naljepnice na boku ispod lajsne, ima 3ipo mjeseca, izgledaju ko prvi dan...

Broj ti je 063/311-313 ;)
 
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

kao što tibor rece display meni je lik radio koplet naljepnice za moj kawasaki prosle godine i sad su ko nove... i radio mi je na felgama onu traku na rubu i ne gili se uopste a na felgama je bas osjtljivo covjek radi extra ;)
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

eh super to mi treba, znaci provjerena kvaliteta....
tibore hvala puno na broju....zovem odma sutra covjeka da se dogovorimo pa da mi odradi to...
nemam sta trazit kod drugih, kad ste mi vi preporucili,a obojica ste prezadovoljni....odma idem u display da mi to odrade i gotovo...;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top