MOST WANTED

MOST WANTED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
9fp7ix7guslmmc7unqy.jpg

xfedauzxrjlhtw56895w.jpg

gqsomo0putzdt5qsb3m.jpg

6oh8xb8xlibychql177c.jpg

6k43mtok993ugr5nlst.jpg

q88hsj1ki4tvp7oe80x.jpg

jerynseq2co51s57sd.jpg
 
Član
woow samo cu to reci....prejak je pravo...a i skinuli su ga s most wanteda pravo... xd....fino fino:icon_biggrin:
 
a uuu pm jest mocan,samo jos da je malo "rejserskija" unutrasnjost,odnosno da je malo ocerupana,koji roll barcic naprijed i taaa naaa,savrsen autek!;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
gaga je napisao(la):

Replika!

Pravi GTR nije sigurno,jer imaju samo 2 na svijetu,jedan je u rukama nekog jebenog seika,a drugi je negdje u prasini bmw-ove tvornice.;)

izvini nisi upravu, samo 10 ih je napravljeno....trebali su jos 100 ali nije im se isplatilo... tako je legendarni E46 M3 GTR zavrsio

evo ko oce da kupi ovakav

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=92973798&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.modelDescription=GTR&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1

evo ko oce da kupi ovakav

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=92973798&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.modelDescription=GTR&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1
 
da,da,sad kad si spomenuo tih 10 i planiranih 100,jeste,jeste ,upravu si ,my bad.U cemu je bio fazon koliko me sjecanje drzi je neka prepirka izmedju porschea i bmw-a oko natjecanja u American Le Mans seriji,valjda je bimmer bio dominantan sto je porscehu naravno jako smetalo te je ukazao ALMS-u kako je e46 GTR zapravo prototip jer nema ni jednog takvog na cesti,a pravilo GT-a je da svaki trkaci autek mora imati odredjeni broj svojih drumskih verzija,stoga je bimmer proizveo 10 komada kako si ti rekao,trebalo je jos 100 ali ipak nisu,ko zna zasto i povukli su se iz american le mans serije.

Hvala na opaski!;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
da,da,sad kad si spomenuo tih 10 i planiranih 100,jeste,jeste ,upravu si ,my bad.U cemu je bio fazon koliko me sjecanje drzi je neka prepirka izmedju porschea i bmw-a oko natjecanja u American Le Mans seriji,valjda je bimmer bio dominantan sto je porscehu naravno jako smetalo te je ukazao ALMS-u kako je e46 GTR zapravo prototip jer nema ni jednog takvog na cesti,a pravilo GT-a je da svaki trkaci autek mora imati odredjeni broj svojih drumskih verzija,stoga je bimmer proizveo 10 komada kako si ti rekao,trebalo je jos 100 ali ipak nisu,ko zna zasto i povukli su se iz american le mans serije.

Hvala na opaski!;)

grijesi covjek.... upravo tako,, porsche sve usro tako reci posto ga je bmw podero al ono ne humano, poceli oni srati kako treba biti i u proizvodnji isti takav model ( ko neko pravilo ) ovi proizvedu 10, medjutim ajmo im jos malo zagorcat zivot neka bude jos 100 ovi rekli ne budite ludi i tu je bio kraj ovom legendarnom autu! jedan je dospio u njemacku eto stavio sam link pa pogledajte cak je i na prodaju!! :icon_biggrin:
mislim cak da je erol i bolje objasnio ;)
 
ma porsche je ovdje upravu jbg,pravila su pravila,GT nalaze za SVA trkaca auta da moraju imati svoje drumske verzije koje se moraju prodavati na dva kontinenta,e sad broj tih drumski verzija ne znam koliki je,al je sigurno vise od 10.

FIA npr. za WRC auta nalaze da moraju imati oko cini mi se 2000 prodanih,nisam siguran stvarno za ovaj podatak,ali znam da je brojka puno veca od 100 ili cak 10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top