Molim za savjet ! Audi A3 2.0 DSG

Molim za savjet ! Audi A3 2.0 DSG

Pozdrav,ovako svidja mi se Audi A3-2010 god-2.0 TDI-103 Kw-140 Hp-DSG mjenjac-predjenih 240.000 km
Sa motorom ove 2010 godine vidim da je zadovoljno 99% vlasnika ovoga automobila,zanima me vase misljenje o DSG mjenjacu na ovom vozilu,gdje god udjem svako ima razlicita misljenja mada je vise pozitivnih,kao sto kazu ovi sto nisu zadovoljni sa tim mjenjacem to su obicno ljudi koji misle da ne trebaju mijenjati ulje u mijenjacu nikako niti uloziti feninga u auto pa kad se sjebe onda se hvataju za glavu..
Pa sam citao za mehatroniku da pravi problem itd itd,stvarno ne znam i zelim podijeliti ovo sa vama da mi pomognete ne bi da se zeznem jer kupujem sebi prvo auto...Hvala unaprijed svima
 
Član
Nadam se da autoru teme nece smetati ako se i ja ubacim.
Ono sto mene zanima kod automatika u toj vw grupaciji (vw, audi, seat, skoda) je...da li svi oni koriste isti mjenjac odnosno taj dsg ili ima neke razlike medju proizvodjacima?
Primjetio sam da npr. kod vw i kod skode na samoj rucici mjenjaca pise DSG, kod nekih audija a3 sam vidio da pise S tronic a kod seata tek kod modela od 2013 god. pise dsg, dok kod starijih modela seata ne pise nista.
Sve mi se cini da sam cuo dosta loseg za taj audijev s tronic dok je ovaj dsg na nesto boljem glasu kod naroda
 
Top