Molim za pomoc

Molim za pomoc

Da li mi neko zna reci kolika je rezonantna frekvencija od Passata 6 limuzine i kolika mi treba zapremina kutije sa jednim portom za woofer kenwood RMS 500W max 1200W?
 
Član
kakva rezonantna frekvencija passata??

daj tacne podatke modela woofera. da si napisao 1500 ili 50 Wati, isti djavo....
 
Svako auto ima svoju frekventnu rezonansu izrazenu u Hz-a i na toj frekvenciji ce woofer postici najbolje rezultate rada.
Sta ti tacno treba od podataka s woofer-a jer mi je u kutiji jednoj vec pa ga moram prvo izvaditi da pogledam?
 
Član
Svako auto ima svoju frekventnu rezonansu izrazenu u Hz-a i na toj frekvenciji ce woofer postici najbolje rezultate rada.
Sta ti tacno treba od podataka s woofer-a jer mi je u kutiji jednoj vec pa ga moram prvo izvaditi da pogledam?

Sta ti vrijedi ako je ta Rezonantna frekvencija Passata npr 50Hz, a pjesme koje slusas ne idu ispod 80Hz ?

Brkas pojmove, ali nema veze

Koji je model Woofera? samo mi to daj.... da ne duzimo
 
Sta ti vrijedi ako je ta Rezonantna frekvencija Passata npr 50Hz, a pjesme koje slusas ne idu ispod 80Hz ?

Brkas pojmove, ali nema veze

Koji je model Woofera? samo mi to daj.... da ne duzimo
Hahahhahahaaa cuj ne idu ispod 80Hz, jaro moj, kad se vec ne razumijes, muzika ide dole i na 20Hz. :banghead:
Evo malo da te informisem: http://www.teachmeaudio.com/mixing/techniques/audio-spectrum
Dat cu ti model woofera da mi izracunas kutiju na 45Hz kolika je frekventna rezonansa Passata al se vise nemoj provaljivati ovdje bgt. :woot:
 
Poslednja izmena:
New Kenwood KFC-W12DVC 1000 Watt 12" Car Subwoofer Dual 4 Ohm Car Audio Sub

  • 12" Dual 4 Ohm Performance Series Subwoofer
  • Power Handling:
    • Peak: 1000 watts
    • RMS: 250 watts
  • Impedance: 4 ohms
  • Polypropylene cone with diamond array pattern
  • Lightweight urethane surround
  • Diamond array pattern adds style and also strengthens the cone
  • Frequency response: 36-300 Hz
  • Top-mount depth: 6-1/4"
  • Sensitivity: 85 dB
 
Član
Hahahhahahaaa cuj ne idu ispod 80Hz, jaro moj, kad se vec ne razumijes, muzika ide dole i na 20Hz. :banghead:
Evo malo da te informisem: http://www.teachmeaudio.com/mixing/techniques/audio-spectrum
Dat cu ti model woofera da mi izracunas kutiju na 45Hz kolika je frekventna rezonansa Passata al se vise nemoj provaljivati ovdje bgt. :woot:

pa o tome ti govorim. bass od 60-250, sub bass 20-60. ne mozes ti natjerati woofer da radi na toj "rezonantnoj frekvenciji passata" od npr 50Hz, ako slusas Rap koji ide i do 20Hz, ili narodnjake koji ne silaze ispod 80Hz npr....
 
Član
New Kenwood KFC-W12DVC 1000 Watt 12" Car Subwoofer Dual 4 Ohm Car Audio Sub

  • 12" Dual 4 Ohm Performance Series Subwoofer
  • Power Handling:
    • Peak: 1000 watts
    • RMS: 250 watts
  • Impedance: 4 ohms
  • Polypropylene cone with diamond array pattern
  • Lightweight urethane surround
  • Diamond array pattern adds style and also strengthens the cone
  • Frequency response: 36-300 Hz
  • Top-mount depth: 6-1/4"
  • Sensitivity: 85 dB

Zatvorena kutija 36L

Sa portom 43L
 
Top