MOLBAAAAA

MOLBAAAAA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molba za fotosop majstore...samo da mi ove felge nabace na golfaca ako moze da vidim kako ce cucnut ;):cool:
 
Tenjak je napisao(la):
Molba za fotosop majstore...samo da mi ove felge nabace na golfaca ako moze da vidim kako ce cucnut ;):cool:

ove fele nece nikako cucnuti jer su odvratne moje misljenje bolje skupi jos para pa kupi neke bolje:D:icon_exclaim:
 
BHT Ovisnik
evo odprilike ako su i ovo 13" mada ja ovo ne bih uzimao,prije bih ostavio ratkape:icon_smile:
p9230022copy.jpg
 
mogu ti i ja uraditi drug,al vec znam da nece stojati,jer sam uzivo gledao golfove 2 i 3,audija sa ovim felgama i nikom nisu stojale...
imas i boljih felgi i jeftinijih :icon_sad:
 
Član
hvala vam na savjetima poslusacu vas...ipak ostajem pri bbs ( :


ps. mozeli ko ove da mi stavi da vidim kako bi izgledalo ( :

hvala vam na savjetima poslusacu vas...ipak ostajem pri bbs ( :


ps. mozeli ko ove da mi stavi da vidim kako bi izgledalo ( :
 
Član
da da to je to imam vec ove felge nasho na jednom otpadu vrlo povoljno...hvala brate...bbs je bog :icon_smile:
 
Član
bil mi mogao ko nabacit ove felne na ovu gore sliku i spustit malo, da vidim nasta bi licilo hvala ;)
 
Član
Tenjak je napisao(la):
bil mi mogao ko nabacit ove felne na ovu gore sliku i spustit malo, da vidim nasta bi licilo hvala ;)

jesu pvp lakirane ats cuo il mi se cini:icon_rolleyes:ako jesu to nemoj stavljat kao da su od neke igracke,,a ats samo originalni valja,,ove prve su 'humor' od felgi bbs extra,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top