Molba ! ! !

Molba ! ! !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
...ako neko moze da uradi ficu u PS-u...neam pojma raditi u tom programu, tek sam ga instalirao...planiram uskoro raditi nesto na autu pa bih volio vidjeti i vase misljenje...
...ev 2 slike auta gdje se najbolje vidi, ako vam mogu pomoci...ako ne onda vi nadjite nesto!!!
unaprijed HVALA!!!
:cool::cool::cool:
 
Član
felge i spustanje obavezno...a za ostalo neznam bas...nemam nekih ideja...mislim, mogao bih nesto izvesti za prednji kraj al za zadnji nemam blage veze...zadnji dio mu je cudnog oblika pa ga je tesko uraditi da izgleda dobro...volio bih da vidim vasa misljenja pa bih ja sebi nesto iskombinovao...imam jos 10-15 dana fore...do tad majstor ima posla pa ga nemogu ranije goniti!!!
 
Član
ja sam pretpran,imam radim nekoliko auta u ps-u među njima i jednog fiata 500 izgleda napred isto ko tvoja fića,mogu ti sutra na pm poslati dokle sam došo trentuno nemam vremena da radim na njoj radim onu astru,
ja sam je ofarbo spustio... uglavnom old scchool :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
ja sam pretpran,imam radim nekoliko auta u ps-u među njima i jednog fiata 500 izgleda napred isto ko tvoja fića,mogu ti sutra na pm poslati dokle sam došo trentuno nemam vremena da radim na njoj radim onu astru,
ja sam je ofarbo spustio... uglavnom old scchool :cool:

i ja sam pred kraj sa astrom... jos da je spustim... i uradim naprijed neke stvari :D
 
Član
hehe ćofi..slika nije losa moze se nekako ofarbat,al dje nac djelove za njega to je jebno...ima cak i ventil na haubi :D
 
Član
ma nije toliko zurba...rekao sam AKO neko moze da uradi, posto bih volio da vidim kako ga zamisljate....imam neke ideje za prednji kraj al zadnji stvarno neznam kako da uradim...

@Trozic:::posalji mi ako stignes te slike da vidim ili ih okaci ovde...tnx unaprijed!!!
 
ja cu pokusat jer sam i sam ljubitelj fice a i ovako neam sta radit heh vidjeces valjda cu moci uradit ono st sam zamislio svidjet ce ti se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top