molba za PS majstore

molba za PS majstore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima!
Zamolio bih nekog, ako mu se da, da mi spusti mercedesa sa slike onako fino (2 slike pa koja vama odgovara), namontira felge sa slike (u pitanju je model LORINSER RSK2 - ako ova slika ne odgovara da mozete naci) i ono najbitnije, da srce felge oboji u boju auta, do ruba.

Ako vam se da, jos jednu varijantu ......... da ovo srce felge bude u boji auta, ali da oko ovih 5 rupa na srcu ostane nekih 0.5 cm sivog i da dubina srca ostane siva. Znaci samo unutrasnjost cela u boju auta.

Puno hvala unaprijed, pa eto ako se nekom bude dalo ....... zato sto planiram to uraditi pa ne znam kako ce izgledati. :icon_question:
 
Član
Evo imam orig sliku, ali nije neka rezolucija, a aparat mi u kvaru narednih 7 dana ........ :icon_rolleyes:

Ne znam koliko ce te moci precizno uraditi!
 
Legend
e ovo je vec bolje samo da je veca rezolucija, proba cu ja sutra da ti uradim veceras nemogu;)
 
Član
jbg, NEMAM BOLJE. Probajte bar srce u boju auta na ovoj gdje je komplet sve, a na ovoj gdje je izdvojena felga - slika ono da ostanu rubovi sivi ;)

HVALA UNAPRIJED!!!!!!!
 
Legend
mislio je cole do ruba felge jednu varijantu,a drugu varijantu do sarafa,da sarafi ostanu sivi
 
Član
Mozete na onoj poslednjoj slici raditi posto je to orig - moj auto! samo ako moze na toj rezoluciji, mada je i ovo isto.

Mislio sam jednu variantu do ruba kao kod nexusa na avataru i nek ostane onaj cep crn, a boja kao auto, i ak ovam se da jedna do sarafa, jedna preko sarafa.

A drugu varijantu mozete na onoj posebnoj slici felge zato sto se bolje vidi, znaci kao na ovoj slici samo ovu srebrenu ivicu malo tanju (OZNACENU STRELICOM). Umjesto ove crne, boja auta. :icon_rolleyes: Onda cemo vijecati sta je bolje :icon_smile:

Nadam se da ne zanovjetam previse! :icon_question: Ak` vam se da ok, ak ne ....... razumijem ;)

PARDON, OVDJE JE OZNACENO ........... valjda! :icon_confused:
 
sto se mene tice, ne diraj nista...jedino ova varijanta sa citavim "srcem" felge u boji auta moze proci..a ovo ostalo mi se nimalo ne svidja, pogotovo ono sa felgom ;)
 
Član
Nemam pojma, volio bih uraditi neki customizing, a nemam ideje! :icon_rolleyes:

Eto i vi ako imate nesto na pameti ........ slobodno predlozite!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top