Molba za PS majstore ako ko ima vremena

Molba za PS majstore ako ko ima vremena

Član
Dakle ako neko od ovih strucnjaka ima malo vremena i volje volio bih da vidim kako to izgleda kad bi se ovaj moj fordilak spustio,zatamniti stakla i stokove(to sam vec i uradio na autu) i da mi felgice ofarbaju u bijelu boju(ako postoji mogucnost perla bijela ako takva postoji cisto da nije bijela vec da ima neki efekat kristalcica ako se tako mogu izraziti :icon_question:)

attachment.php
 
Član
hvala zen prijatelju stari,pa ove bjele felgice mu ne stoje lose uopste :icon_smile:,moguce da se bacim na farbanje :D
 

IGY

Član
razmisli 2x prije lakiranja felgi u bijelo
imao sam ja i to je zlo pravo na autu, jer nemozes ih naprati koliko crne i kako se brezo prljaju

prijateljski savjet nemoj, kako sam felge lakirao u srebro nema sretnijeg od mene :D
 
IGY je napisao(la):
razmisli 2x prije lakiranja felgi u bijelo
imao sam ja i to je zlo pravo na autu, jer nemozes ih naprati koliko crne i kako se brezo prljaju

prijateljski savjet nemoj, kako sam felge lakirao u srebro nema sretnijeg od mene :D

sto se ti razbacujes lovom, srebrom lakirao felge :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
razmisli 2x prije lakiranja felgi u bijelo
imao sam ja i to je zlo pravo na autu, jer nemozes ih naprati koliko crne i kako se brezo prljaju

prijateljski savjet nemoj, kako sam felge lakirao u srebro nema sretnijeg od mene :D

mnogi su mi to vec rekli....znaci da ipak ne jedem govedinu,da se poslje ne kajem :icon_question:,hvala igy na prijateljskom savjetu,hvala zen na ulozenom trudu
 

IGY

Član
zen_3dom je napisao(la):
IGY je napisao(la):
razmisli 2x prije lakiranja felgi u bijelo
imao sam ja i to je zlo pravo na autu, jer nemozes ih naprati koliko crne i kako se brezo prljaju

prijateljski savjet nemoj, kako sam felge lakirao u srebro nema sretnijeg od mene :D

sto se ti razbacujes lovom, srebrom lakirao felge :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: ma mislio sam na srebrenu, tj krupni kristal :cool:

strujaze, fakat ono, kontam da bezveze ne bacis pare, znam da bjelo otvori auto, budu vece bla bla, ali imao sam crno srce i bijeli rub, pa full bjelo sa crnim detaljima, i nikad naprati, imao sam krpicu za njih i svako jutro kad sjednem u auto predzem malo da poskidam crnilo sa njih jer sam ogromna picajzla sto se toga tice, a kad skontam malo bolje ko od nas na forumu to nije :icon_biggrin:
 
Član
vidi struja... ti krenes od kuce, auto uglancano... fin put, doduse prasnjav, nizbrdo, kocis, stignes u grad, fele crne :D i da pusti se corava posla, radio bi felge a hoces prodavat auto, de odluci se :icon_smile:
 
Top