Molba za PS doktore

Molba za PS doktore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima, imam jednu molbu, da li bi mi neko mogao odraditi ovaj motor tako da sve plave kombinacije boje sto su na njemu budu u crvenoj boji...

stavicu i sliku svoga motora da uzmete nijansu crvene i da se sicevi odrade u crveno ako ikako moze.

Bio bih veoma zahvalan..

evo slike prvo od moje crvene,

7328_114.jpg


fotografija0235.jpg


a evo od replike rossijeve. e sada sto je na replici plavo treba odraditi u crvenu, ako je moguce i siceve. posto ja kontam svoju tako ofarbati. pa bi mi bilo od velike pomoci..

hvala unaprijed


fiatk.jpg


20090707bikepics1720196.jpg
 
Član
Iskreno da ti kazem, ni sam neznam kako je mogla boja da izgleda ovako razlicito xD Al sta je tu je, ima i dobro ofarbanih delova ( valjda ):


 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Iskreno da ti kazem, ni sam neznam kako je mogla boja da izgleda ovako razlicito xD Al sta je tu je, ima i dobro ofarbanih delova ( valjda ):

nema, sta, super je ispalo, a sta mislis malo svjetliju nijansu crvene odraditi, dosta svjetliju pa da vidimo na sta ce da lici? naravno ako imas vremena...

hvala i za ovo.
 
Član
panajotis je napisao(la):
valjda sam pomogao koliko sam znao !:icon_question: ako sta zatreba jos javi se na PM tu sam :cool:

hvala svima na pomoci, svidja mi se ova rubin crvena :D, tako da cu vidjeti nesto oveko da iskombinujem. ako neko ima jos nekakv prijedlog neka mi slobodno posalje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top