molba za photoshopere !!!

molba za photoshopere !!!

rs6

Član
e ovako prijatelji :)
znaci planiram da farbam felge, ali sam neodlucan kako :D
vrti mi se nekih kombinacija dosta pa da vidimo barem nesto.

znaci sljedece, ako neko moze u ps da odradi ovu felgu

http://static.pik.ba/galerija/2012-05/slika-184359-2012-05-1336558448-velika.jpg

da idu krakovi u crnu boju, a ove rupe izmedju krakova gdje je ventil za duvanje ) u crvenu, i ovaj tanki rub koji se vidi da bude takodje crvene boje.

unaprijed zahvalan svim fotosoperima :D ;)
 
rs6 je napisao(la):
jel moze neko odradit sliku ???? :icon_question::icon_question:

Moze druze nije problem, ali nekad kasnije predvece, nemam sad vremena za to, ako nije problem;) I ako imas jos koju kombinaciju boja reci, nije problem, odradicu:icon_smile:
 

rs6

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
jel moze neko odradit sliku ???? :icon_question::icon_question:

Moze druze nije problem, ali nekad kasnije predvece, nemam sad vremena za to, ako nije problem;) I ako imas jos koju kombinaciju boja reci, nije problem, odradicu:icon_smile:

ova mi je najbitnija sa crveno-crnim, a moze i sivi krakovi, crne rupe, i crveni rub ....
 
Malo sam zezno kod oznacavanja pa vidi se ovo malo sivo( na spoju izmedju crne i crvene), valja ne predstavlja problem :icon_biggrin: Ako budes htio neki drugu kombinaciju, svjetliju/tamniju, odradice se ;)

slika-1.jpg


slika-2.jpg
 
Član
eto ga samo jel crveni audi i ova crna na felgama bi trebala jos ici tamnije u stvarnosti i naravno da se sija
scaled.php
 

rs6

Član
eh super momci, hvala vam, jest jest crveni audi, a crna ce naravno bit tamnija od noci :D, a crveni detalji ce bit u boji auta....

stavim slike kad odradim !!! ;););)

jos jednom hvala za odradjen posao !!!
 
Top