Molba za Photoshop-iste...

Molba za Photoshop-iste...

veliki pozdrav raja , trebala bi mi jedna usluga -tacnije postavit jedne felge na pasata 5.5 i zamracit stakla , pa ako netko ima vremena da uradit bio bi mu jako zahvalan .
auto-
30bfuhg.jpg

fele-
33x7ujq.jpg

HVALA UNAPRIJED..
POZ...
 
Član
Ne mogu se ovako felge staviti... mora bit slika od auta na kojem su ove felge, pa da se prebace sa njega na tvoj ;)

npr ovako

biws6800x572br2.jpg
 
Franki je napisao(la):
Prepostavljam da su ti ove felge sa pika neka kopija ili sl?

i ja msm da su samo dobra replika...
ono na oko su prejake.. pa reko da vidim kako bi ćućile na passu..
da znam od prilike ša da tražim poz...
 
Član
Evo nesto nabrzaka.Nije cemu ali eto valjda moze makar malo pomoci..Ove sam uzeo sa nove bube,nekako mi ova replika na njih najvise lici..Pozz

lgta8b.png
 
zlajaaa je napisao(la):
Nemoj replike... ima dosta dobrog izbora 5x112 raspona, nema potrebe za replikama ;)

ma ne potreba za tima.. msm izbora je velik što kažeš..
nego ove su mi ono na oko lijepe samo to ništa više..
pozz..

_nerko_ je napisao(la):
Evo nesto nabrzaka.Nije cemu ali eto valjda moze makar malo pomoci..Ove sam uzeo sa nove bube,nekako mi ova replika na njih najvise lici..Pozz

lgta8b.png

ee hvala ti drug velika... tebi je to 5 min.. aa meni mnogo znaći još jednom hvala...
poz...
 
Član
bolje ti je lepeze one od audija uzmi nek replike zamraci i et TOP passat..mada mu i sad nista ne fali dobar boja..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
bolje ti je lepeze one od audija uzmi nek replike zamraci i et TOP passat..mada mu i sad nista ne fali dobar boja..;)

http://static-slike-ftp.pik.ba/galerija/2013-04/01/17/slika-460449-17f21a72b409cd-velika.jpg ;)
 
Top