molba za majstore??

molba za majstore??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ako ce se naci neko ljubazan da mi u ps-u uradi haubu i bad look, krov i foliju na sajbi u crno....sve nesto kontam da uradim to uskoro pa da vidim bar kako ce da izgleda......


6oni2rm.jpg


2u6le8g.jpg


Fotke su 800x600 ,nadam se da je dovoljna velicina
hvala ;)
 
ipak nista od mene,nesto mi spor komp jbt,usao u ps,ono se sve zablokira-krntija prava,sori druze,ajd kasnije cu ako niko ne bude
 
heh,da,ali je enes trazio i haubi i bad look u crno (ili sam ja pogresno shvatio) i jedan savjet troza,malo vise kontrasta,ovo izgledao kao da si brašem presao preko toga:D
 
Član
ovo je bilo nabrzinu nije ovo takmičenje ;) kolko sam skonto hoće crni krov i bad look haubu
 
Član
hauba je dobra, ali samo krov u crno, ne ide... probaj i haubu i onaj vezni lim u crno... ne znam kako bi onda ispalo... ali onda ne leze one chrome steke nikako...
 
Legend
da da mislio sam krov + hauba i bad look,sad za sad i ovo izgleda premocno,haubu radim iz razloga jer pun Q ih se vozi ovuda sa fazonom "crni krov" a mislim da bi i hauba bila extra u crnoj.......

jos neko ? heh
 
Legend
spustanje super :)
ovo ostalo mi se ne svidja ideja.. enese ne farbaj ovo, nece ti stajati ;)
 
Član
ovome golfu samo da je ove sve crne plastike ofarbati u bjelo a i meni je ljepši sa bjelom haubom a krov mi se sviđa crn
 
Legend
ooo svaka cast na "gewindama" drug hehehe,hmm gledao sam golfa......u realnosti izgleda bas premocno i hauba i krov........mada i sam krov da je crn bilo bi extra ali puno auta ovuda ima to.....bice odmah vidi ga.............. copy-paste.....
 
Legend
pa to
treba biti orginalan..
ostavi ga cijelog bijelog, samo mu produzi haubu, i zakucaj ga majka mu stara :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top