molba za jedan rad.. :)

molba za jedan rad.. :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nek mi nekooo uradi ovakoo..ako je to mogucee :icon_smile:
stavi folije crne 50%
retrovizore--nastavak na orginal retrovizore





a evoo i slike..mislim da je dovoljno velika:icon_smile:



ovo mislim stavljati, mislim da ce dobro ispastii...sta vi mislite?..nadam se da ce sjesti tj uklopiti se u boju auta,felge i masku naprijed:icon_smile:..
 
Član
evo ga jarane kad ubacis folije ima jebacki da bude,a retrovizore nisam mogo da ubacim posto ove dvije slike ne mogu da otvorim,za retrovizore ubaci sliku kao ovu sto ti je na profilu i tog ugla pa cu nesto videt:cool:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
evo ga jarane kad ubacis folije ima jebacki da bude,a retrovizore nisam mogo da ubacim posto ove dvije slike ne mogu da otvorim,za retrovizore ubaci sliku kao ovu sto ti je na profilu i tog ugla pa cu nesto videt:cool:

špiglu selektuj i odi na destartue i onda još podesi kontrast
uradio bi ja komši auto ali obriso sam ps,dok instaliram ;)
 
Član
eto sad je passat kompletiran,dobro urađeno sale,a zeza me patern u ps-u ni reinstalacija nije pomogla :D
 


evoo jel se moze ovdje da se stavi ovi chrom nastavci za retrovizore..
mislim da su pod istim uglom:lol:
kao na gornjoj slicii..ako mislite da tako treba da bude:icon_smile:
50% da se zamracii..
i natpis Black Devil sa nekim "zajebanim" slovima..uglavnom da nisu normalna:icon_smile:
 
Član
ja sam prebrušo retrovizore da ne kopiram ne pašu refleksije sa oni izgledaće niđe veze na autu,vako je ljepše :)


i natpis u drugoj boji
 
to jaranee..ovakav nesto natpis zelimmm..bicee dobarr..
al siva ce boja slovaa..mislio sam bijela al bice previse..jbg:icon_smile:
kontam radit bad look masku..all neznam kako ce mi to sjestii...
jedan ce mi momak dobaciti nastavak onaj..pa cu vidjeti hoce li biti dobar.
 
Član
ev i bad look...mozda ne bi bilo lose da stavis crne angel eye sa tom bojom auta i bad look pravo bi dobro izgledalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top