Molba: Stiker od registracije

Molba: Stiker od registracije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pukla sajba pa je moram mijenjati. I moram stiker ponovo istampati. Treba mi ovaj noviji stiker sa brojem sa slike. Da mi odradite u PS pa cu odnijeti da mi istampaju.

2014-01-12-134742.jpg
 
Član
prvo nesmijes ti to uraditi bolje odi u policiju reci kakva je situacija da ti oni novi izdaju, a drugo sta ce ti ja jos nikad nisam ni jedan zalijepio i nikad nikakvog problema
sa policijom nisam imo niti mi je iko pogledo uopste sticker
 
Član
Ne smiješ ti to štampat, idi u policiju i traži novi, a to za policiju možda ti je možda do sad prolazilo u tvom kraju, al ćeš naletit na neke pa će ti klepit kaznu, jer se po pravilu kažnjava ako nema stikera, znam i sam, meni to nikad nisu ni pogledali, al opet možeš naletit na neke hajvane što će ti tražit dlaku u jajetu da bi im dao 20KM, i neka je nek stoji u ćošku, ne smeta :)
 
Član
ma ko im j*be mater, vazno je da vide da je na sajbi. Tebe nisu gledali, ali auto koje mjesecno 4 puta vozi dionicu Herceg-Novi - Teslic, nace se budala da gleda.
 
BHT Ovisnik
meni po balkanu pa sve do svabije nikad nitko nista nije rekao za naljepnicu,nit je ikad lijepim jer se govno nemoze skinut... a najjednostavnije ti je da odes u osiguranje i trazis
 
Član
Jesi bolan normalan? Zamjenski sticker 5KM. I ti bi išao u krivično dijelo(falsifikovanje dokumenta) za tako nešto.
 
Član
Cole može se skinuti odlijepiš pa očistiš nitro razređivačom :D
Tako svake godine radim :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top