Moji radovi osvjetljenja instrument tabli....

Moji radovi osvjetljenja instrument tabli....

samo se ti hvali da si ko struja, a mene prvo sto su naucili o struji je to da je ona jedino zensko u koju ne valja dirati :D:D:D

inace, odlicno odradjen posao nema sta, znam koliko zivaca treba za te jade, jos kad limpi dodje sa idejama :D jadi :icon_biggrin::icon_biggrin:

salim se, sve super , znas i sam ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
golfxx je napisao(la):
Koje diode koristis kakwa ti je lemilicai kalaj koji je najbolji za to

Diode su one sa sto se kupuju na metar sto dodzu kao trakice,bolje receno ove ovakve
LED-STRIPS-SMD5050-150leds-500cm-reel-cool-white-color-LED-Flexible-Strip-3pcs-wholesale.summ.jpg


lemilica ti moze do 30-50w

originalslika-4544659.jpg


(mozes raditi i sa jacom ali moras paziti da ne proprzis diode jer su osjetljive na vecu temperaturu,sve zavisi koliko si vjest u radu sa lemilicom,a kalaj je standardni stannol S-Sn60Pb40 1,0mm

images

Hvala druze Pokusat cui mam 2 ,a ako neuspijem donijet cu teb drugu da mi uradish moze??
 
mozes li na mom kecu odraditi tablu da svijetle brojevi a ne svijetlost iznad, pa da dogovorimo,ja skinem tablu a ti odradis i ja ti platim?
 
Član
Samo da svima javim da sam malo zauzet ovih dana,sve ovo sto sam do sada radio bilo je hajmo reci probnog karaktera,posto vidim da je veliko interesovanje i da bi mnogi zelili da i njima odrqadim nesto slicno,cut ce mo se kroz par dana dok vidim koliko bi me kostalo da nabavim sav potreban materijal(nestalo mi je dioda) i dok budem malo slobodniji s vremenom,svi koji ste mi se javili putem poruka javit cu vam se cim prije,a ovi koji mogu doci do mene koji su iz zenice,mirsadgolf i ostali bilo bi najbolje da dodzu do mene i da vidimo sta kako...hvala svima za pohvale....:icon_smile:
 
Član
alo ja stavljam veto da radis jos na nekoj fabiji, reci tesko, puno vremena, imobilajzer i to farkancija :D :D ako ti dodje ona "ista",cuj ista puj puj, a samo ksenone lola stavio :lol: :lol:
 
Član
Svaka cast prijatelju :D bil uradio meni na astru G instrument tablu, postavio sam ja vec LED sijalice ali nije to-to, pa da ti to malo "popravis"?? xD pozz
 
Top