moji pri radovi

moji pri radovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fino si počeo,sviđa mi se civic mjera je,imaš li orginalnu sliku,trebala bi mi takva ali da je velika,planiram jednu uraditi baš taj model 5ta generacija :cool:

EDIT
dobro ti ime Stuning umene je TTuning :cool:
 
Član
ovaj polo,jesi uradio sliku od nule,il si radio po uzoru na neku sliku il si samo prepravio vec uradjenu sliku:icon_question:
imam identicnu,samo krakovi felgi obojeni u crno i nema ovih lampica naprijed
al iskreno reci;)
 
Član
edoze je napisao(la):
ovaj polo,jesi uradio sliku od nule,il si radio po uzoru na neku sliku il si samo prepravio vec uradjenu sliku:icon_question:
imam identicnu,samo krakovi felgi obojeni u crno i nema ovih lampica naprijed
al iskreno reci;)

vidio sam ja isto slicnu na netu isto spustena ovaj princip rada.
 
Član
vidio na digimods.com
nisam onaj prepravljo radio sam svoj stil
jest njemu slicno al to i jest najrealnije za ovakvo auto bez pretjerivanja....
 
Član
saledoboj je napisao(la):
vidio na digimods.com
nisam onaj prepravljo radio sam svoj stil
jest njemu slicno al to i jest najrealnije za ovakvo auto bez pretjerivanja....

taj polo sa digimodsa bio na mom maturskom radu :lol:
nisam ja tad puno ganjo ps,pa našo već sređenu sliku,a sam sam radio maturski :D

 
Član
Trozic je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
vidio na digimods.com
nisam onaj prepravljo radio sam svoj stil
jest njemu slicno al to i jest najrealnije za ovakvo auto bez pretjerivanja....
hehe da mogu mislit sta su profesori rekli kad si ga donio pred njih,mora da si diplomiro 5+
taj polo sa digimodsa bio na mom maturskom radu :lol:
nisam ja tad puno ganjo ps,pa našo već sređenu sliku,a sam sam radio maturski :D

 
Član
niko nije imo takav maturski radio sam ga ne neobičan način,nisam želio onu klasiku i da radim na isti način ko svi,napatio sam se mnogo dok sam sve uspio odraditi,profesori su ovako gledali :icon_eek: :D
naravno sjedi 5 :lol:


neg prijavi se i ti kad bude ps chalenge 4 ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
niko nije imo takav maturski radio sam ga ne neobičan način,nisam želio onu klasiku i da radim na isti način ko svi,napatio sam se mnogo dok sam sve uspio odraditi,profesori su ovako gledali :icon_eek: :D
naravno sjedi 5 :lol:


neg prijavi se i ti kad bude ps chalenge 4 ;)
MA HOCU NORAMLNO KAD BUDE JAVI...E JEL MOGU OVI RADOVI STO SAM VEC OBAJVIO ILI MORAJU NEKI DRUGI POSTO IMAM JOS NA STOCK-U PA DA IH NE OBJAVLJUJEM
MOGU MISLIT STA SI VALJO PO MATURSKOM PROF.. BILO MRSKO CITAT VELE VALJA SLIKA AJ BJEZI 5:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top