moji crtezi...auta..:D

moji crtezi...auta..:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uhuhuuuu :icon_eek: stravaaa, svaka cast majstore, ali ovo najozbiljnije mislim....hehe ima vas par ovde na forumu koji crtate odlicno...:cool:
 
Član
DaBu je napisao(la):
uh svaka ti dala za ovo xD



respect xD

whaha..xD hvala ti punoo..:D heh..da mi hoce svaka dat..xD hehe

BMW-GTI je napisao(la):
Uhuhuuuu :icon_eek: stravaaa, svaka cast majstore, ali ovo najozbiljnije mislim....hehe ima vas par ovde na forumu koji crtate odlicno...:cool:

hhh...hvala ti..:D ma ja ba...dobro je dok nas ima takvih...heh

187 je napisao(la):
brate ti i Chip Foose i na overhaulin pa zajedno crtajte ;)

svaka cast..

e da je to...al daleko sam ja iza njega..:) jbg..al i ne crtam vise..samo graffiti i portreti..neda mi se vise to...:D sve u svemu,,hvala puno..;)
 
Član
Bravo druze ako je ovo slobodan crtez i sve tvoja ideja, posto vidim neki r-8 ovdje.Samo naprijed, ako nisi nista upisao idi na graficki dizajn i samo navali na ovo, imas sanse da se napravi nesto od tebe.Samo moras znati ako te bas ovo intresuje da se tim bavis, moras sve posvetiti crtanju.Imas talenta, ja sam nekad crtao kao lud, slobodnom rukom i obicnom olovkom ali odoh na drugu stranu.
Samo naprijed.
 
Član
stefan je napisao(la):
odlicno, a posebno mi se svidja kako si motor nacrtao;)

heh...hvala--drago mi je da ti se svidja..:D

djogi86 je napisao(la):
Bravo druze ako je ovo slobodan crtez i sve tvoja ideja, posto vidim neki r-8 ovdje.Samo naprijed, ako nisi nista upisao idi na graficki dizajn i samo navali na ovo, imas sanse da se napravi nesto od tebe.Samo moras znati ako te bas ovo intresuje da se tim bavis, moras sve posvetiti crtanju.Imas talenta, ja sam nekad crtao kao lud, slobodnom rukom i obicnom olovkom ali odoh na drugu stranu.
Samo naprijed.

hvala druze...moje su ideje.. Znam,razmisljo sam vec o grafici i dizajnu,ili ic na likovnu akademiju..uglavnom ce nesto od toga bit,,;) hvala puno..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top