Moja TV Net Wireless problem

Moja TV Net Wireless problem

Član
pomoć molim
Imam Moja Tv Net, router je TP link-W8901G. Na laptopu koristim wireless, međutim, na telefonu nikako nemogu.
Na telefonu pronađem svoj router ali je na njemu znak katanca.
Znači nemogu se uci na Wireles preko telefona.
Ako neko zna kako da riješim ovaj problem neka pomogne
Hvala
 
Putovanja.ba
Administrator
jesi li se prije mogao konektovati na internet preko tog mobitela?
 
resetuj router udji u njega preko browsera user ti je admin a pass je vr10vr10tajn1pa55
onda idi na Interface Setup i odaberi ondje gdje ti pise virtula circuit stoji ti na PVC0 a ti klikni i idi na PVC1 ispod toga pisat ce ti status activated a ti oznaci deactivated i scrolaj na dno i klikni na save nakon 30sekundi ponovno stavi status activated i opet na save i nakon 30sekundi se probaj povezat s mobitelom i laptopom ako gdje sta zapne reci ;)
Pozzz
 
Član
Resetom moze taj tp link izgubit postavke, medjutim ovo sto.ti je.ernad napisao je inacr rjesenje,trebalo bi pomoc
 
Član
mozes li se konektovati preko drugog uredjaja,jer moze se staviti samo npr 3 ip adrese da se konektuju i poslije nece,provjeri u postavkama modema da nije to uradjeno
 
na moja tv modeme moze se spojit neogranicen broj wifi uredjaja jedino ako ti zahtjevas 2 ili 3 onda ti tako podese ali fabricki dodje da je slobodan na sve
;)
 
Član
pa znam da dodje ali sta znas da nije slucajno stavljeno da ne mozes kontas,nek provjeri sve mogucnosti :)
 
Imam slican problem MOja tv, paket 55KM ruter ZTE (onaj bijeli xD ) kako se vec zove
naime na njemu ima jedan prikljucak za "Lan" koji koristim, prikljucci za TV, telefon..i imam WI-FI mrezu, ali ne mogu je koristiti nikako...cak se i spojim preko mobitela ali nemogu koristit nista, samo izbaci pri pokusaju ulaska na internet "unable to connect, problem connection"
a preko laptopa mogu tek se spojit, kad ugasim komp koji je spojen preko LAN kabla i onda se logovat sa uobicajenim podacima "username i pass"
hoce mi 20 marki da dodje napravit lik
a BH TELECOM ZVAO 10x, ne zanima ih!!!
svaka pomoc dobrodosla! :3

i druze sorry na off, nadam se da nije problem?
 
Član
A to trebas namjesti u postavkama da ti se automatski konektuje,meni su na modemu ostavili samo da mogu 1 komp prikopcat, ja fino usao u postavke namjestio da je stalno konektovano znaci nemoras upisivati usrname i pass.Onda malo proccacko po opcijama i ukljucio da mogu sve 4 izlaza raditi, tj mos 4 kompa spojiti na 1 modem :D
 
Top