Moja mali cross

Moja mali cross

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ja znasm dosta o motorima,,,mnogo vise o njima nego o kolima,,,,i garantujem da ide 130,,,a to jos nije maximala,,,a ubrzanje,,,kao sto sam vec spomeno je za tog crossa,,,extra,,,,vozo sam dosta yamahi DT od 125 ccm,,al nijedna nike isla ko moja,,,ja sam mozda 4. ,5. vlasnik,,al znam da masina nikad nije otvarana,,,,gledano je i od strucnjaka za motore,,,,a ta yamaha 450 jel bila dvotaktna ili cetverotaktna?,,,posto su dvotakte masine mnogo jace....pozz
 
raja vozio sam i ja yamahu dt vise puta 90 god ja mislim, i nikad na brzi i jaci kros nisam sjeo i mogla je i ova da ide oko 130 120-hladno pozz :harley:
 
Super Moderator
cetverotaktni
dvotakni ces tesko naci da je 450 oni su obicno do 250 a poslije idu cetverotaktni koji se puno vise traze i imaju puno jaci obrtni moment, dosta su izdrzljiviji i lakse je odrzavanje
i ja obozavam kad je neka masina dvotakt volim onaj zvuk :D
zamisli kako ide dvotaktna rotax masina od 1000 kubika, 2 cilindra i 170 konja :D
 
Član
allroad je napisao(la):
cetverotaktni
dvotakni ces tesko naci da je 450 oni su obicno do 250 a poslije idu cetverotaktni koji se puno vise traze i imaju puno jaci obrtni moment, dosta su izdrzljiviji i lakse je odrzavanje
i ja obozavam kad je neka masina dvotakt volim onaj zvuk :D
zamisli kako ide dvotaktna rotax masina od 1000 kubika, 2 cilindra i 170 konja :D

ili yamaha rd 500 ccm,,,V4,,,,,imas na youtube..:icon_smile:
 
Super Moderator
ah joj druze kad se ono zavrti u obrtaje uffff :D

a evo vidi ovo usput :D

http://www.youtube.com/watch?v=9PrV2vmULV8
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
vozio sam dt dosta puta i znam kako ide.
6-7 sekundi do 100 km/h nemoguce jer ima 12 ks (noviji od tvog) a pogotova ta max brzina.
kawasaki 250r v2 ide 8 sekundi do 100 a jaci je od dt 20ks (32ks)

u j*ote pa ti sve znas ..a znas li da moja nana ide od ulazni vrata do wc-a citavi 31 sekundu a tvoja baba 100 % nije brza od moje nane djabe sto je tvoja baba 1950 godiste a moja 1927 :icon_smile::cool: nema brate djabe sto nana nije isla na friziranje 12 godina ..

usput CureL vozio sam take motorcice ..dva ista nijedan nije friziran jedan ide 90 a drugi 120 ..
za ovo se potpuno slazem..znam cak iz iskustva..ja i drug imamo motore 50ccm ..sve isto ..njegov preso jedno 2000km vise..i on je nenormalno brzi od mene..usput da znate da nije do vozaca..ludji sam od njega ..al opet ne..jednom smo se trkali...12 km staze..on je bio sve ispred mene na istoj razdaljini i to ja i on iste kilaze plus on imo sa sobom jednog druga od 70kg..ja neznam do cega..a sve isto..nista nije dirano na motorima..osim ako cemo bit cuneri pa da meni diode usporavaju :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top