moja luda

moja luda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sredio sam svoju hondu,orginalna slika je napravita mobitelom sliko sam sa poda pa je ugao auta čudan jedva sam našao pozadinu i bolje nemere od ove :D
sa donora su samo mreže ic,točkovi koje sam jedva našao da pašu i još tražim kakve bolje :D ,precrto sam neke linije od usisnika sa drugog branika i onda po njima izbrušo branik,ostatak sam sam radio,jedino nisam uradio odsjaje na šajbi nije mi se dalo više raditi...

orgigi


chop


hr
http://slike.hr/vidi/ic2.jpg
 
Član
edoze je napisao(la):
pa sta je ostalo od tvog auta:D
fin rad,ova sofersajba mi nije nest posebno,ostalo je cool

nije niš :D , nisam završio šofer šajbu to sam reko gore,radiću ja još jednu pozu biće bolje,ovo sam uradio za jedan dan a drugi put ću duže raditi ;)
 
dobro je ispalo i kako sam vec tamo na msn reko popravi to il mi se cini izgleda da ne jer i drugi su primjetili:123:
 
Član
Hehehehe ma znam da je njegova honda,ali govorim gdje je na onoj tuniranoj slici,jer vise i ne podsjeca na njegovu a kamo li da bude njegova :D
 
Član
Outrage je napisao(la):
Hehehehe ma znam da je njegova honda,ali govorim gdje je na onoj tuniranoj slici,jer vise i ne podsjeca na njegovu a kamo li da bude njegova :D

ja nisam išao na realan izgled,niti da to izgleda koda je moje auto,kasnije ću
uraditi još koju sliku biće i realnija koja :)

cico_mevle je napisao(la):
dobro je ispalo i kako sam vec tamo na msn reko popravi to il mi se cini izgleda da ne jer i drugi su primjetili:123:

nemere se to više ništa dirati ako se mjenja okolina mora i boja i odsjaji :)
drugi put ću uslikati u boljoj pozi auto ali prije toga naći pozadinu pa da znam kako da slikam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top