Moja kolica

Moja kolica

Član
Pozdrav svim ljubiteljima cetvorotockasa i evo da i ja predstavim svoju makinu.

Ford Mondeo 2.0 CDTi 85 kW / 116 KS presao je 120 000 km
 
Član
kad prodje zima planiram mu stavljati 17-ke sa ljetnim gumama a ove bi ostavio na zimskim ;) ...a inace trebam i lakirati ove fele jer su u malo losijem stanju... :icon_mad:

mirzaa3 je napisao(la):

Hvala :cool:
 
Član
;) ma ovaj auto najbolji sto se tice i perfomansi i udobnosti od svih auto sto je imao moj stari prije ;)
 
Član
Mocno auto, bas ogrono izgleda u zivo kad ga vidis jos ti ne treba hotelska soba kad zensku gdje vozis samo preklopis sjedista i ko u sobi :lol::cool:
 
Član
bez preklopljenih sjedista imas komforan dvosjed a sa preklopljenim imas francuski krevet :lol: i hvala na komentaru
 
Član
Floyd je napisao(la):
bez preklopljenih sjedista imas komforan dvosjed a sa preklopljenim imas francuski krevet :lol: i hvala na komentaru

hehe i u mene je ta atmosfera kad spustim sjedišta! dobar fordillac;)
 
Član
fin ford,imam takvog istog u obitelji,samo nije karavan...fino udobno,a hoce i povuci...
 
Član
Dobar fordina, ipak je to ford....:icon_smile: floyd samo tako nastavi, i kakvih jos planova imas???????...................
Mislim da si mi poznajemo.....?????:lol::lol:
 
Član
Fiste je napisao(la):
Dobar fordina, ipak je to ford....:icon_smile: floyd samo tako nastavi, i kakvih jos planova imas???????...................
Mislim da si mi poznajemo.....?????:lol::lol:

i ja mislim da se poznajemo :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: dal ti nisi onaj sto ga zovu zaljubljeni :lol: :lol: :lol: a sto se tice planova sve u svoje vreme ;)
 
Član
vozo sam se u ovakvom karavanu, 2.0 benzinjara , ide dobro j*bo majku:cool: svidja mi se kako je kokpit odradjen pogotovo ovaj sat kao detalj;)
 
Top