moja beba

moja beba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa jel to sad tvoje auto il sta ako jest postavi jos slika . . . . :icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
Jso slika daj, jer ovo od jedne slike ima dosta clanova koji su ispali lazljivci...pa ono, treba biti na oprezu drug ;)
 
Član
hihih pa iz aviona sam vidio da je photoshop ali najvjerovatnije et da vlasnik ima golf IV..:icon_biggrin: pa ako mogu originalne slike;)
 
Ma ja i ovo je jedna od mojih...Ono slucajno se sjetih da imam i ovu! Dajte ljudi ako vam je vec do supljiranja ne postavljajte suvisne teme!
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ma ja i ovo je jedna od mojih...Ono slucajno se sjetih da imam i ovu! Dajte ljudi ako vam je vec do supljiranja ne postavljajte suvisne teme!

nisi mogla bolje auto staviti...svaka ti cast!!!nadam se da ce ovo kod mene stici ubrzo ako se promijeni ovaj jbni zakon!!!;););)
 
srdjo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ma ja i ovo je jedna od mojih...Ono slucajno se sjetih da imam i ovu! Dajte ljudi ako vam je vec do supljiranja ne postavljajte suvisne teme!

nisi mogla bolje auto staviti...svaka ti cast!!!nadam se da ce ovo kod mene stici ubrzo ako se promijeni ovaj jbni zakon!!!;););)

I ja se istom nadam za sebe :icon_smile: Moja velika zelja pa nekad ce morati biti moja nadam se :icon_biggrin: A ova sa slike je nesto bas
:icon_eek: ...da vidis samo slike odzada...jako siroku guzu ima :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top