Moj tocak :) Toyota

Moj tocak :) Toyota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo konacno sam nasao vremena,da napravim nekoliko vecih slika,ali je rezolucija opet nula,mobitelom slikano,nemam baterija u aparatu,ali mislim da je to to :)
 
Član
RE: Moj tocak :)

Evo malo enterijer,gdje u skorije vrijeme planiram raditi crno plavu kozu,i mali kozni volan,sad za sad ovako:
 
Član
RE: Moj tocak :)

Eh ovako to sve izgleda,i volio bih da svi ostavite svoj komentar,zelim da cujem sto vise misljenja,sta vam se svidja,sta ne,sta bi uradili,izmjenili,kritike,pohvale ;) BUJRUM
 
Član
RE: Moj tocak :)

Outrage je napisao(la):
Evo konacno sam nasao vremena,da napravim nekoliko vecih slika,ali je rezolucija opet nula,mobitelom slikano,nemam baterija u aparatu,ali mislim da je to to :)

sto se tice eksta. planiram samo uzeti duboke karambolke i pragove!
 
Član
RE: Moj tocak :)

ovaj ja ne razumjem tvoje misljene??...nit imas snage u autu nit izgleda kako treba. ali to je samo moje misljene. izvinjavam se ako sam te u vredio. moze se ona srediti ali...sta ja znam....peace out!!
 
Legend
RE: Moj tocak :)

fin autic samo nabi manji profil gume...a sto se tice kako se sta moze srediti.........ja preferiram vise clean look,a o tudjim ukusima necu raspravljati,svak ima svoj cejf....nema puno ovih malisana kod nas,samo naprijed sa uljepsavanjem ;)
 
Član
RE: Moj tocak :)

Da ove Toyotice su jako rijetke,zbog ceka nemogu ni naci dijelove,spojlere ili karambolke,a sto se tice guma 195/50/15,koji profil predlazes?
 
Član
RE: Moj tocak :)

Ovako; volan obavezno promjeni kao i rucicu mjenjaca! Ta pacirunge druge itd. za pocetak da bi uveo malo nekog reda u auto! Ali je nekako suvise ruzno da bi se sta ljepse uradilo!
 
Legend
RE: Moj tocak :)

Outrage je napisao(la):
Da ove Toyotice su jako rijetke,zbog ceka nemogu ni naci dijelove,spojlere ili karambolke,a sto se tice guma 195/50/15,koji profil predlazes?

ako su 195/50 i nije previsoko,ucinilo mi se,al opet na vel guma i feli na takog malisana kad budes mijenjao stavi jos manji profil,i da ga je malo priljubiti zemlji bio bi finiji puno.......
a unutra i bi sjeo finiji volancic ;)
 
Član
RE: Moj tocak :)

Ja bi uzeo cak 13ke, s debelom gumom. Moj stil jbg :) a volan svakako, posjeti kakvog plasticara da sredis malo interijer napravis recimo ili pripases konzolu srednju od nekog auta, malo da ga popunis
 
Član
RE: Moj tocak :)

auto je fino, svidja mi se sto je rijetko, sto nije neki golf...:p
samo mijenjaj volan, malo sredi unutrasnjost, a felge tu i tamo, nekako su prevelike za nju, znaci nisu lose, nego prevelike...eh to je moje misljenje...
 
Član
RE: Moj tocak :)

Poslusaj sta sam ti rekao pa nabavi neke plasticne znakove, nesto, da pokrijes one rupe. Stavi toyotin znak ili stavec ;) jesi nabavio one prstene?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top