moj rad

moj rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hfhqxpd6dwhgtg8p6hm5.jpg
[/URL][/img]ev jedan bmw m3 coupe koji sam uradio nedavno pravi je :icon_question:
:icon_mad:eek:d zelje da vidim sta ce te mi sugerirat ipak nisam savrsen i siguran sam da ima gresaka zato sam i stavio da ih vi pronadjete i ukazete na njih
 
Član
Trozic je napisao(la):
dobar rad,fino legle prerade ;)

Torzic slazem se stobom svaka cast na preradi imas ideja koje vecini nebi pale..

BTW Trozic veceras stize photoshop narucio sam ga da mi ga covjek sprzi na cs da onim kodovima i svime ostalim tako da bi kroz 4 dana trebao doci prvi VIRTUAL Tuning
 
Član
ne znam ne znam :icon_biggrin: nekako mi rad previse clean i bez greske i onda tako amaterski stavljena ova nalja no fear :/
 
Član
skini ovo sa sajbe i ovo s haube,ne pase mu nikako...ostalo je ok...ak si ti radio naravno...dok stavis jos koji rad to cemo utvrdit...nista licno,al bilo je vec ovakvih momaka koji su stavljali tudje radove...svaka cast za bembu,extra je;)
 
dobro ak ne vjerujete dokaz ce biti ev prvi je na temi "hajmo radit" toyota yaris by. cico
a meni se bas svidja naljepnica jes da usisnici nisu bas nesto al sam ulozio dosta vremena dok sam ih uklopio.mozda bi mogo njih sklonuti a naljepnicu jel drugu stavit il malo posvjetlit il overlay il pak linear burn pa da to bolje sjedne.odg.
 
Član
meno su ove naljepnice "djeciji" tuning,ne volim ovaj stil,ajd da si stavio recimo eibach,stillen,sparco il nsto tako...al ove no fear i to mi nekako ne idu na ozbiljnije tuniano auto,kako u PS tako i u stvarnosti...
 
edoze je napisao(la):
meno su ove naljepnice "djeciji" tuning,ne volim ovaj stil,ajd da si stavio recimo eibach,stillen,sparco il nsto tako...al ove no fear i to mi nekako ne idu na ozbiljnije tuniano auto,kako u PS tako i u stvarnosti...

znam ev tek sad kad malo bolje pogledam naljepnica neide bar ova a i za usisnike brat mi je govorio da se nikako neslazu kaze bas ciganski (u stilu sam nabacaj) pa cu vas sve poslusat i potruditi se da ga do veceras "odradim";)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top