moj prvi brush rad

moj prvi brush rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev napokon nesto i od mene poceo sam da radim svoj prvi brush rad pa cu akoBogda zavrsiti do sutra sve ali ev slike.jedino felge nisam mislio tom tehnikom jer ipak to je malo zahtjevniji dio posla al ostalo je cisto brush tehnika.radim "hondu civic" crvene boje pa ce mo vidjet sta ce na kraju izaci.ev sad slika i ako imate primjedbe glupe radije ih nemoj te pisati(probaj te sami uradit nesto slicno pa ak mognete onda napisite takvu primjedbu) jer je tesko uradit ovom tehnikom auto a da nema gresaka.:icon_exclaim: reko ev slike

ej zaboravio sam skinuti ceradu hahahaha:lol: jos je u fazi izrade pa sacekajte i na ceradi je znak fau we nisam mgo nac drugaciju ceradu:icon_cry:
my.php
[/URL][/img]
 
Član
nevidi se slika,a vidjećemo kako će ispasti jer to nije nimalo jednostavno,
ja sam već radio tako djelove ali ostavim sjene od ogrinalni da ispadne što realnije
 
Član
bogami, ovo je super ispalo...svaka ti cast, za razliku od prethodnih radova, ovo je top topova...samo nastavi i dalje s ovim...;)
 
Član
kvalitetno uradjeno iako nije po mom ukusu,previse "rupa" ima,gdje god pogledas usisnik...respect za rad;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top