Moj Peugeot 206

Moj Peugeot 206

Član
Pozdrav svima,

Evo već sam 4 mjeseca ovdje registrovan a nikako da pokažem svoj auto. Ovo su neke usputne slike, dodaću ih još malo detaljnije. Auto kupljen prije 3 godine, tada prešao 128 000 KM. Sad sam na 167 000 i nikakvih posebnih problema, tj. kvarova do sada, zapravo samo 2 kvara.

Motor je 1.4 benzin, 55KW (75KS). Ima klimu, abs, 4xAirbaga, prednje električne podizače stakala.

Ovo je kad je tek nekada kupljen. Čep na felgi sada imam, neki sam improvizovao, ali namjeravam neke bolje nabaviti, sa Peugeot logom.





Ovdje sam ugradio sam sebi Xenone.



Od kako sam ga dobio, ništa posebno nisam radio, ali pomalo nešto radim, zavisno od novčane situacije.

- Zamjenio fabrički radio za Sony-ijevim radiom, 4x52W, ima čak i bluetooth.
- Dodao zvučnike u zadnja vrata jer ih nije bilo, Sony Xplode.
- Ubacio aktivni woofer u gepek, neki fabrički iz nekog Mustanga, ima dva pojačala na sebi.
- Stavio smd led diode na poziciju, umjesto osvjetljenja unutra na krovu, u gepeku, na tablicama, ugradio smd pločicu sa diodiama u kasetu sa prekidačem.
- Ugradio xenone.

Planiram ubuduće zamjeniti auspuh, jer se lonac počeo "guliti". Mislio sam staviti neki sa malo ozbiljnijim zvukom i nekom rorom sa sportskim izgledom, dakle nista pretjerano, ne bih da se ne može sjediti u autu kada vozim na autoputu. Mada će ovo pričekati jer moram kupiti nove zimske gume, prijedlozi su dobro došli za mjesto u Sarajevu ili I. Sarajevu gdje bih ovo mogao uraditi, i po kojoj cijeni.
 
Član
Fin pug. Imam ti ja čelične felge 13" sa zimskim gumama:icon_biggrin: Ako treba dajem jeftino.
 
Član
Hvala. Imam ja i aluminijske 14'' i čelične 14'', samo mi gume trebaju, ali hvala na ponudi. :D
 
Član
Lep pezo, ovaj motor je mazga, uz redovno menjanje ulja i kaiseva provereno prelazi 300000 bez ikakvog pipanja u najavi:cool: Nek je sa srecom;)
 
Član
Što, imaš na prodaju? Mislim da sam vidio kako si nudio već nekome. Koja boja? I malo je to problem, jer kako bi ih palio, pošto ručke za svjetla nemaju tu opciju? Koliko bi bilo para?
 
Top