Moj Fordic

Moj Fordic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fin stroj,samo pazi da ga ne lupis,a felge i ostalo ce doci s vremenom...stvarno mi se svidja,kao nov je...
 
Početnik
pozz i dd..ford izgleda pravo ocuvan,nije se jos niko ucio na njemu,izgleda,zato je jako dobra podloga da se sta fino napravi od njega...znam ti ja gdje imaju jeftino felge bez guma, 7jx15" za njega,ako ti nisu prevelike...za 150KM..al brzo ce ljeto proci, pa stekaj pare, preko zime malo poradi enterijer, a kad dodje april onda ces imat i pare a i biti ces bolje informisan...uglavnom, imas Fele-ta i Taxi bar gradiska,oni ti mogu dosta pomoci...naravno,prvo felgice..
 
Član
Motori su im neunistivi... da to prvo kazem, a vidim da je bas ocuvan pravo, mada opet, nikad se ne zna kod njih gdje hrđa moze izvirati... Meni se nekako ne svidja taj siber, znam na kakakvom mehanizmu radi, i kad ti se to sjebe, onda je skroz hebeno... Cuo si ove ostale, XR3i branike ti je lakse naci, jer vecina ljudi ni ne zna sta vozi, tako da bi se mogao cak i mijenjati sa nekima... uglavnom polahko, i nemoj zuriti...
 
Član
dobrodosao... evo nisam ni ja dugo na ovom foruma al eto:)... Moj frend ima takvog i auto je neunistivo... kad god se vozimo u njemu pjevamo: "moj ford stari nikad se ne kvari" hahaha pozz
 
Oggy je napisao(la):
pozz i dd..ford izgleda pravo ocuvan,nije se jos niko ucio na njemu,izgleda,zato je jako dobra podloga da se sta fino napravi od njega...znam ti ja gdje imaju jeftino felge bez guma, 7jx15" za njega,ako ti nisu prevelike...za 150KM..al brzo ce ljeto proci, pa stekaj pare, preko zime malo poradi enterijer, a kad dodje april onda ces imat i pare a i biti ces bolje informisan...uglavnom, imas Fele-ta i Taxi bar gradiska,oni ti mogu dosta pomoci...naravno,prvo felgice..
slazem se felugice ce do ljeta :D

jer imam problema sa GTI-om oko hidropodizaca :S (zashteko)
 
hvala svima na pomoci.!!!
imam u planu:feluge,bad look,branike od XR3i(naravno ofarbati u boju auta)dva zadnja bocna stakla,gepek sajbu-zatamniti 30%.
i jos ne znam dali da ga spustim ili ne!?
 
Član
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=3415

Evo ti ideja sta da radis s njega ;)

Ima jos negdje slika na forumu kako izgleda sa 17"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top