Moj decko je genije

Moj decko je genije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nicole Scherzinger se "ofira" na YouTubeu
Pjevačica Nicole Scherzinger posljednjih dana puni naslovnice svjetskih magazina, ali ne zbog vlastitih uspjeha nego zahvaljuući svom dečku Lewisu Hamiltonu, novopečenom svjetskom prvaku u Formuli 1.
Nicole Scherzinger (30) je ljubav i podršku svom dečku iskazala putem video snimka na Youtubeu, te je u melodramatičnih 40 sekundi koliko video traje obavijestila svijet o tome koliko voli svog dečka.

Sedam godina mlađeg Hamiltona Nicole je upoznala na dodjeli MTV Europe Music Awards u maju ove godine, a par je otad nerazdvojan.

"Čestitam, baby...volim te, volim te, volim te...", otkriva pjevačica u sladunjavoj video poruci.

Također, na ovom snimku Nicole Scherzinger je s dječjim oduševljenjem pozvala sve fanove Pussycat Dolls da postanu fanovi Formule 1, a da ljubitelji Formule učine suprotno, čime je izazvala popriličan podsmijeh javnosti.

Koliko su slavni ovisni o slavi, pogledajte u videu:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TV7IKt-IcMA&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TV7IKt-IcMA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Početnik
hahahaahahahahaha

neka je, neka... ovaj njen bar nije imaginarni, za razliku od nekih :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ova se hvali s pokricem ;)
 
jooooooj

Ona mi je bila san snova sve do ovog trenutka,gaga zasto si mu ubio snove?
Na ovom je videu ispala glupa boze...ali...ma fak it i dalje mi je san snova,vidi je samo,jaaaaaaj!:icon_eek::lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
Ne vidim video :icon_cry:

Postavite link direktno da idem na youtube :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
jooooooj

Ona mi je bila san snova sve do ovog trenutka,gaga zasto si mu ubio snove?
Na ovom je videu ispala glupa boze...ali...ma fak it i dalje mi je san snova,vidi je samo,jaaaaaaj!:icon_eek::lol:

gledaj sta mozes sheviti, ne shevi ono sto ne mozes gledati...moj moto :lol::lol::lol::lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
jooooooj

Ona mi je bila san snova sve do ovog trenutka,gaga zasto si mu ubio snove?
Na ovom je videu ispala glupa boze...ali...ma fak it i dalje mi je san snova,vidi je samo,jaaaaaaj!:icon_eek::lol:

gledaj sta mozes sheviti, ne shevi ono sto ne mozes gledati...moj moto :lol::lol::lol::lol:

do 25 godine zivota...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top