Moj cirkus

Moj cirkus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
odem veceras do drugarice da joj pomognem neke ormare unijeti u stan..
trazio parking nigdje nema...nema i nema,i stanem na mjesto koje nije dozvoljeno
a izgleda ovako
jahqr3.jpg

kad dolazim nakon pola sata
ding2qj5.jpg

dinglp9.jpg

pod brisacima nekakva ceduljica,kisha ljeva,sreca da sam dosho na vrijeme dok se nisu slova sa ceduljice izbrisala pishe nekakva adresa...neshto policija tam vam,
ja za vrata da uzmem kartu da vidim gdje je
kad bub na vratima ovo
ding3oa9.jpg

tuga prava :(
ali nece bit kazna 100 eur koliko je pisalo na ceduljici,nego manje mozda cak i 21eur koliko je inace za ovakav prekrsaj ako su at table u pitanju,tad ne stavljaju "das Ding" na auto nego samo kaznu.tak mi rekose,posto imam boravak ovdje
 
Član
ma da nije kisa padala i da sam bio blizu ulaza,mogla se je dovuc kakva brusilica pa skinut ovo i u gepek metnut za uspomenu
al naravno,drot je upiso i tablice i broj sasije i sliko je auto :D
govori mi tamo,moras kaze staviti nalljepnicu koja oznacava drzavu,reko imam ja magnetnu pa je stavim preko granice samo,eh kaze i za to mozes dobiti kaznu,reko zalijepicu sutra :D
 
Član
nije isto.. heft je heft.. pa nije ti auto na sveskama ;)
a ja josh govorim da je sve iza bosanske granice - hebeno

ja sam u sloveniji morala pred policajem na papir nacrtati D i naljepiti na auto, da me pusti dalje da vozim. sad su jarani u EU..

gore ti pishe do 180 euro, da bi ti skinuli tu klemme.. na tvom mjestu se nebi zajebavala i sama skidala. oni su ti auto zapisali, tebi je platiti pa kako god..
 
Član
ma mislio je na klammer kao na svesci :)
a ne bi mogo tipkati da nisam to skino sa auta,naravno dobicu kaznu kasnije,mozda bude 21 eur kolko je inace za austrijance,a mozda vise,jbga kaze on ne znam nije do mene,vidicemo sta ce reci ovi,mozda ti bude manja jer imas at vozacku i boravak ovdje...
 
Član
I u Mostaru ti je isto tako...ako ti i zapise kaznu, samo s enasmijes bacis kaznu i kazes de bolan murjak, nemoj me zajebavat hehe... :D
 
Legend
Bogami ja sam dobio ticket davno nekad u Sa, kad je bio onaj prvi SR napisali mi EKO zeleni 600 KM
 
Član
zapisan sam i ja davno nekad od tih eko zelenih prije jedno 3-4 godine nikad nish ne dodje,jedan tocak bio malo na travi
 
Legend
skoro sam u bihacu dao 40 da mi lisicu skine.....parkirao,nisam vidio naplatnu kucicu,mamlazi kontejnere naredali okolo i de ti vidi.....krecem a covjek stoji pusi cigar i suti,kad sam se vratio.....e sad ces bas da popusis....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top