moderatori/admini na naslovnoj strani

moderatori/admini na naslovnoj strani

Član
ja imam jedan prijedlog, ako je moguce da negdje na naslovnu stranu foruma stavite imena tj. nikove modova i admina i klikom na njihov nik da se ide na njihov profil ili da se otvara opcija za slanje poruke, tako bi clanovi lakse dolazili do modova i admina ako im trebaju postavit neko pitanje ili nesto drugo. mozda da postavite nikove negdje sa strane ili tako nesto, ono da ne bude previse upadno ali da opet bude svima vidljivo.
 
Legend
mislim da bi bilo suvisno, lakse je otici dole na spisak clanova i vidjeti ko je od admina ili moderatora online i tako pristupiti njegovom profilu poslati mu poruku;)
 
Pa da,samo dodjes na pocetnu stranu i odes na dno,pogledas koji nick-ovi su zelene ili crvene boje i click-nes na njih...

Jedino sto bi se moglo,recimo onaj spisak staviti iznad onog pretrazivaca,jer 50% dodje na forum da bi se koristili privatnim porukama zbog nekih dogovora ili savjeta....
 
Legend
Nexus je napisao(la):
mislim da bi bilo suvisno, lakse je otici dole na spisak clanova i vidjeti ko je od admina ili moderatora online i tako pristupiti njegovom profilu poslati mu poruku;)

potpis ;)
 
Top