Modeli autica 1:32, 1:24, 1:18

Modeli autica 1:32, 1:24, 1:18

Član
Imas u Konzumu Clia Sport 197 malenog, samo ima neki odvratan prednji branik, ne izgleda kao potpuno serijala.

Ja nasao jucer GT-Ra i udomio ga odmah, 1:18... :D

 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Imas u Konzumu Clia Sport 197 malenog, samo ima neki odvratan prednji branik, ne izgleda kao potpuno serijala.

Ja nasao jucer GT-Ra i udomio ga odmah, 1:18... :D

rekoh ti ja mustuluk :icon_biggrin:
 
Član
Pozadina je zidni kalendar :D

A da ti mi rece pa ajde reko da pogledam. Skroz je slaba ponuda ovih 1:18 auta, u tri prodavnice sve skupa ni 10 auta nije bilo. Sreca bio ovaj GT-R, jedini :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pozadina je zidni kalendar :D

A da ti mi rece pa ajde reko da pogledam. Skroz je slaba ponuda ovih 1:18 auta, u tri prodavnice sve skupa ni 10 auta nije bilo. Sreca bio ovaj GT-R, jedini :icon_biggrin:

imas i 1:32 gt-r i jos lijepih primjeraka
ford capri, spacek itd sve 2011
 
Član
Ti 1:32 me ne interesuju, a nisam vidio ni malog GT-Ra nigdje. Pregledavao sam i manje autice nebi li nasao Saxa VTS negdje, al ne vidjeh GT-Ra. Znaci Konzum, Mercator i Interex sam pregledao :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ti 1:32 me ne interesuju, a nisam vidio ni malog GT-Ra nigdje. Pregledavao sam i manje autice nebi li nasao Saxa VTS negdje, al ne vidjeh GT-Ra. Znaci Konzum, Mercator i Interex sam pregledao :D

burago saxo mislim da nema
ako nadjem a cisto sumnjam javim ti!
imas na zadnjem spratu BBI u one2play
btw hajd da ti ja prodam z3 ako neces ove male?
 
Član
Imam Z3 plave boje :D

To davno kupio i da ga nemam danas ga nebi kupio, sad samo kupujem ove posebno drage autice. Nema vise mjesta za sve i svasta :icon_biggrin:
 
Član
Lav je napisao(la):
ford capri 1:32-merkator ilidza jos jedan ostao


Lolko je para taj bas bi to volio imati :icon_smile:
Imam i ja par nekih tih modela, vamo kod nas u Bingo super marketima bude zanimljivih modela kad sledeci put odem ak bude nes posebno interesantno javim vam ;)
 
Top