Mjenjam: 4 Goodyear Eagle F1 Asymetric 215/45 R17 za 225/45 R17

Mjenjam: 4 Goodyear Eagle F1 Asymetric 215/45 R17 za 225/45 R17

Kako pise u nazivu mijenjam 4 navedene gume kupljene nove , sve sa istim dotom 21/09 za gume slicnih karakteristika i cijene ali dimenzije 225/45 R17, obavezno sve 4 iste. Gume su trenutno na autu i mijenjam ih iskljucivo zbog ne odgovarajuce dimenzije za novo vozilo. Zamjena iskljucivo licno , uz savjete vulkanizera. Gume su trenutno na automobilu. Tuzla ili Tuzlanski kanton. Emir 061/411-852
Slike:
mu8iys.jpg

okmogz.jpg

2zzsu8z.jpg

rk0q52.jpg

26207xs.jpg

2mhiik3.jpg

2dwgs1w.jpg
 
@GreenDevil imas gore sliku DOT-a , 21/09.
@VV-Driver pogledaj kakva smeca prodaju ljudi po piku, za enorme cifre. Ovo su bar vrhunske gume, kupljene nove i uvijek bile kod mene. Ja mijenjam za iste , svjestan sam koliko su stare i svega, ne trazim nove za njih. Ako ne nadjem nesto sto mi odgovara , ostavljam ih do slijedece godine onda mijenjanje.
 
@GreenDevil imas gore sliku DOT-a , 21/09.
@VV-Driver pogledaj kakva smeca prodaju ljudi po piku, za enorme cifre. Ovo su bar vrhunske gume, kupljene nove i uvijek bile kod mene. Ja mijenjam za iste , svjestan sam koliko su stare i svega, ne trazim nove za njih. Ako ne nadjem nesto sto mi odgovara , ostavljam ih do slijedece godine onda mijenjanje.
ma ja sam napiso ovom sto se pravi pametan a ne tebi
ja imam guma i imam ih 2008-2009 koje su bolje nego dosta 2012-2013
 
Ma svako ima svoje, ja znam koliko su ove presle i kako su skladistene, ne bi ih ja mijenjao ali dimenzija nije bas po mojoj mjeri za novo auto.
 
Pozdrav drug, imam ja 225/45 i voljan sam mijenjat za tvoje, meni bi vise pasala ta dimenzija.

061 962 069, Erol, nazovi me sutra ili ostavi broj pa ja tebe zovem. Icu svakako ovih dana do Tz pa mozemo to odradit, poz

moje su isto cini mi se dot 09, samo moram provjerit sedmicu
 
Top