Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nesto slika od mog novog ljubimca....:))))
Mitsubishi Pajero 320d 118kw,2004g,sva oprema osim koze i navigacije...Pa komentirajte.:):icon_smile:

93e04774.jpg

a1777acc.jpg

a599c5a1.jpg

4d61da37.jpg

cbdce03b.jpg
 
Član
ufffffff,ovo je sila:cool:
ja slinim na ovog mitsua,al skupi:D
mislio sam da je u njega elektro ukljucivanje pogona,a ne na mjenjac...al ovo je,kao,moderniji,samo naprijed-nazad:D
nisam bas fan ove lamperije unutra,al eto...uglavnom,terenac je sila,motor pogotovo
jesu ovo 15-ke il 16-ke na njemu?
 
Član
Felge su 16-ke..! :icon_smile:Što se tice mjenjanja pogona,meni je zakon.Brze 4 i zadnje dvi mozes mijenjat do 90km/h samo kliknes i gurnes mjenjac.....:));)
 

MTR

Član
jel ovo sa 3,2 DiD motorom ? , sila od traktora :D , strasna su to auta :cool:
prije dvije godine sam imao Pajera dugog 98' godina , brate nista mu ne mozes :icon_biggrin: , samo ja sam morao stati kad hocu prepacit na 4x4 , a kad je u low modu mogao sam kamion zaslepat .

Eh da ti jos automatik , prava kombinacija , al i ovako je grom
 
Ooo prika i ti predstavio masinku, rekao sam vec da je dobra:icon_biggrin: samo morat cemo je isprobat jednom hehhe
 
Član
Aaaaa, kako volim ovo vozilo. Jako su rijetki kod nas, jer ipak šmekeri lakše na'vatavaju cave sa Bembarama kojekakvim i ML-ovima i,... A OVO JE DžIP, naravno, pored Toyote Land Cruiser. Nikad neću zaboraviti kad je drugar mrtav p'jan ganjao zeca po oranju sa ovakvim, doduše, novijim.:lol:
 
Član
Jurke je napisao(la):
Cuj gonjao zeca....hehehehehe:cool:

Ne znaš ti koji je to kreten! Pajero tek mjesec dana kod njih, nov kupljen. P'jana budala i udri!:123: Leti zemlja na sve strane, al' čupa Pajero kao blesav. Inače, njegova porodica ima 5, 6 komada u vlasništvu.;)
Svi voze Pajero.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top