Mitsubishi Pajero - full test - podsjetnik na pravog terenca starog kova

Mitsubishi Pajero - full test - podsjetnik na pravog terenca starog kova

Evo jednog testa koji nije posebno ni uzbudljiv ni pun visokih performansi. Samo želim predstavit moga favorita kada su upitanju vozila ove vrste. Pajero bi bio moj izbor prije bilo kojeg SUV-a na svijetu. ;)

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Trjdl79kXTE?fs=1&hl=hr_HR&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Trjdl79kXTE?fs=1&hl=hr_HR&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Ovo je džip, a ne ova današnja govna šminkerska.:cool:

Inače, meni je No.1 ipak Toyota i njen čuveni Land, ali ni ovaj ne zaostaje. Eventualno G.:cool:
 

MTR

Član
Nisam gledao test ali sam imao Pajera 2,5 TD iz 98,99 ne znam , bio je dugi sto ima dodatna sjedista u gepeku , imao je rezervoar od 92 litra :D, otprilike sam prelazio oko 650 kilometara sa punim tankom

Dobro : prostor , nosivost , pristupacnost u unutrasnjosti i oko motora , fino se sjedi , udoban , dobar prijenos snage sa ukljucenim 4x4 ( brz je na snijegu ) .....

Loše : trebaju ti dva akumulatora po 80-90 Ah , puno trosi , stabilizatori nazad brzo odu , isto tako i gumice ( jebaji ga tezak je ) kad ga palis na hladno ne smijes gasa dodirnut minimalno 4-5 minuta i opet kad krenes moras ga vozit ko baja ( imaju manu na bregastoj , saspe se ko sijalica kad je hladno ) , skupe gume 255R16
Max brzina 140 km/h :lol:
 

MTR

Član
aj odjebite :lol::lol::lol::lol:

svi nesto ovo ono a da ga uzmu ( ko ja ) rekli bi : al me cojk' zavali :D:D
 
cccccc, MTR-u šta ti nabroja majketi.... :D

To ti je isto da gledaš test novog Golfa 6-ice npr. GTD, i kažeš , eee imao sam ja 3-cu, 1.9D............. imao je to i to, a nije imao to i to.... :D :icon_smile:
 
Top