misljenje o tabletama za ustedu goriva

misljenje o tabletama za ustedu goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
interesuje me vase misljenje o tim tableticama, cuo sam da smanjuje potrosnju do 20%, a tebleta kosta oko 5KM a ide cetvrtina teblete na rezervar goriva. A isto tako znam i da je GRAS narucio za sva svoja vozila te tablete i da su ispitane da nestete motoru, da auto bolje radi i tako to. Ja razmsljam da stavim za par dana da probam, a ako je ko probao neka kaze svoje misljenje, meni je zet probao i kaze da je ustedio oko 6 litara na rezervar a vozi BMW 318
 
Legend
Vozim dizela pa me uopste ne zanima, onima koji to zele onda bi trebali pocet vozit dizela, jer nisu vrjedni benzina. Kako god mislim da je to SHIT :p
 
Administrator
probaj pa nam javi, al ni ja vjerujem u ta sr..nja, da je to istina fabrika bi ih preporucivala
 
Član
igyracer je napisao(la):
interesuje me vase misljenje o tim tableticama, cuo sam da smanjuje potrosnju do 20%, a tebleta kosta oko 5KM a ide cetvrtina teblete na rezervar goriva. A isto tako znam i da je GRAS narucio za sva svoja vozila te tablete i da su ispitane da nestete motoru, da auto bolje radi i tako to. Ja razmsljam da stavim za par dana da probam, a ako je ko probao neka kaze svoje misljenje, meni je zet probao i kaze da je ustedio oko 6 litara na rezervar a vozi BMW 318

Nesto o tome sam citao na forumu Pungas i nisam siguran. Cuj cetvrtina na pun rezervoar. A koliko treba otkinuti kad naspes za cvaju. Nidje veze. Mislim takva kolicina na pun rezervoar. raspitaj se ti jos malo ako to j**e masinu onda ti je bolje nek vise trosi. to je bar moje misljenje
 
Član
Ma mislim da je to samo jos jedna od modernih marketinskih prevara,pa da je toliko dobro onda bi ih bilo kupiti u svakoj prodavnici isto kao sto i hljeba ima :)
 

IGY

Član
isto tako i ja nevijerujem u takva sranja, ali nagovara me zet da probam, ali meni to suhveli onda na rezervar stavis saku boba i netrosi nikako:), suplja
 

JD.

Član
suplja prica. vise ces ustediti ako pazis kako vozis nego sa ne znam kakvim tabletama
 
Član
bolje uzmi kakvu sebi da pojedes... pa samo sjednes furas se da vozis... predjes tako milju kilometara... a 0 potrosenih litara :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top