Misljenje o N900

Misljenje o N900

Član
Ima li neko na forumu ko duze koristi ovaj telefon, kakvim se cini?
ja sam ga imao samo na nekih par dana i koliko sam mogao vidjeti, za internet je odlican, sto je meni prioritet. Procitao sam dosta review/a na netu, ali meni je drazi info iz prve nekomercijalne ruke ;)
 
Legend
ima ga erol kako ja znam...

uglavnom nista specijalno, jos pogotovo sto koristi symbian operativni sistem koji je potpuno zaostao...
bolje ti je trazi nekog androida sa malo vecim displayom koji ce ti koristiti za net...
 
Član
dobro dario kaze, jedina mana mu je symbian software,inace je dobar telefon
ako nisi perfekcionista bit ces zadovoljan
za neta je dobar extra;)
 
Član
N900 je na Maemo, ne na symbian-u, a moze se lagano prebaciti na android... OS mu nije nikakva mana.
Trenutno ja imam i 3gs, 4, 4S ali mi je nesto zapao za oko i ovaj telefon, plus sto me zanima i Maemo, developer-friendly, sto se meni jako svidja. Kakav je telefon kao telefon, kvalitet izrade, ekrana i to. Za OS se ne brinem.
 
Član
eto onda,, tipkovnica ce ti extra dobro doci zbog neta
ja koristim N97 32G, i vecinom sam na netu preko wi fi
ni meni toliko ne smeta sto je symbian, za neta dobar:icon_smile:
 
Član
koristio sam i n97 dok mi cura nije razbila :D
jako dobar telefon... a kakav je n900 sa multi-taskingom, to mi je jako bitno... a koliko sam citao, Maemo je savrsen za to.
Eroleeeeeeeeeeeeeeeeee, javi seeeee :D
 
Član
Mobitel je extra,brži je od N97,ali mana mu je ona utičnica gdje se se stavlja punjač ona često ode, al popravak nije skup..;)
 
Član
aha... jel punjiv preko USB-a?

nekad davno sam imao 5800XM i to mu je bila povelika mana.
 
Član
kupljen telefon, nadam se da ce se Erol javiti u toku dana, da mogu na vrijeme otkazati kupovinu :lol:

ova slika govori sve o Maemo-u :D
n900-1700MHz.jpg
 
Dok mu ne napuniš memoriju radi ok, kad je napuniš onda kreću problemi, uspori koči sranja se dešavaju. Ali ostatak je sasvim ok.
 
Član
ko jos napuni 32 GB :icon_eek:
od ukupne memorije, po mojoj procjeni ja bih koristio 3-4GB u vrh glave... moze to normalno gurati?
 
Član
ne koristim ja telefon za muziku i fotografisanje, tako da sumnjam da mogu i 10GB napuniti
 
najveći problemi su video, ja sam ga baš ciljano napunio da vidim kako ide, i nije išlo :icon_smile: ali u svakom slučaju rijetko ko običnom upotrebom može preći 5, 6 GB
 
Top