Mini Out. Tuning

Mini Out. Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja stvarno neznam raditi u photoshopu,ali znao bih bolje od ovoga i u paint-u
 
Član
Hehehehehe jest neko ljut na mene zbog necega :) ali ja ovo ne postavljam da bi se s nekim svadjao,prema tome eto ti gore original slike,pa uradi da vidimo kako bi ti to uradio :) sretno
 
Član
jedina mana je sto ti ne ulazes dosta truda u radove...ja radove radim po 5-6-7 dana...a freek1987 radi i duplo duze sigurno...ne moze se ba za par sati sve uradit...ti ovdje radis samo da bi haj nesto promijenio, a ne ides s ukusom...recimo, ovdje su farovi ocajni, ljepsi su brate originalni, zmigavce si mogo ostavit bijele, itd...
 
Član
Pa dobro zimgavci i ovo sto ima narandzasto,sam stavio kako bi napravio kombinaciju 2 boje! A naravno da ce bolje ispasti kada radis nekoliko dana,sve ja to razumijem,ali ja ne poznajem sve fazone koji se mogu iskoristiti,ja sam jos u fazi ucenja,gdje pokusavam uvijek nesto novo promjenuti,doraditi,a kad steknem znanje koje imate ti i freen,onda ce vjerovatno i kod mene biti nesto slicno vremenski,kada htjednem na autu da uraidm sve sto znam i mogu uraditi,a sada jos testiram jbg!
 
prvo:
ljudi, gledajte auto kao cjelinu!
da, felge mi se ne svidjaju ali farovi me podsjecaju na sretnog cukicu koji doceka vlasnika na vratima! izvedba je onako ali je ideja cool!
drugo:
nije bitno koliko vremena ulazes u rad, vec je bitna njegova izvedba. nije uvjek car u estetici vec i u prikazivanju nekih svjezih ideja.. to je meni glavno uvjek bilo! ideje pred estetikom. samo se tako moze vidjeti kreativnost... moji radovi idu od 10 min do u glavnom 5-6 sati pa do fanaticnih 2 dana... ali dva dana su rijetka... :)
trece:
nick mi je freekvw1983!

:)

sve u svemu, svidja mi se rad kao idejna cjelina..
 
Član
Nadolazis ali su ovo sve poceci i zato pustite nek' radi sta mu je volja! On makar nesto radi i postavlja svoje radove! Samo naprijed!
 
Član
Bitna je volja, mini je oke sasvim onako, samo uzvedba farova ubijaju....jos pokrpaj rupu od grilla i bit ce bas cakani :)
 
Član
@Outrange: ma vjerujem ja ba tebi sve, da ti isprobavas...nemoj mene poredit sa FREEK1983 :) jer ja nisam jos dostigo njegov nivo :), i ja se uvijek nesto novo naucim...tako da uvijek moras nesto doradjivat...i meni iz prve ispadne haj da je ok rad, al onda kako gledas vise i vise, sve ti vise novih i boljih ideja nadolazi pa to promijenis...tako da tek kasnije bude zavrsen :) pozdrav...

@freek1983: ma izvini jbg, ima tamo pajero1987, vamo imas ti, pa pobrkam...nemoj zamjerit...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top