Mini Graphite Edition

Mini Graphite Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mini%20graphite%20edition.jpg

Nekoliko nedelja pre okupljanja fanova na festivalu MINI United 2009 (održava se od 22. do 24. maja), Mini je za britanske kupce pripremio novu posebnu ediciju, nazvanu Mini Graphite Edition, koji je dostupan u verzijama Mini One, Mini Cooper i Mini Cooper D.

Nekog posebnog iznenađenja međutim ovde nema, budući da se sve svodi samo na bogatiju standardnu opremu i Dark Silver metalik boju.

Kako bilo, pored pomenute boje, Mini Graphite Edition, između ostalog, raspolaže i crnim trakama na haubi (to važi za Mini One, kod Coopera i Coopera D mogu biti i bele boje), Piano Black enterijerom, Rotator Spoke aluminijumskim točkovima od 15 inča (važi za Mini One, Cooper i Cooper D imaju Bride Spoke felne od 16 inča), kao i Graphite logom na B stubovima.

Mini One Graphite košta 13.075 funti, Mini Cooper Graphite 14.590 funti, dok Mini Cooper D Graphite treba platiti 15.660 funti.
 
A jbg pa sta bi ste vi,ipak je ovo "posebna" edicija,autek napravljen tek toliko da se nesto pravi,da se kolekcionari imaju cime dicit.Ako hoces snagu okreni se prema Cooper Works ediciji.

Inace ne znam kako neko moze mrzit ovaj autic,ovo je auto sa stilom,ogromnim nasljedstvom,plus da ne spominjem kako mu je "fun" faktor odlican,kao i mogucnosti na cesti/stazi.

Vrlo rado jednog.;)
 
najjači je km sat na cooperu centralno postavljen
u najmanju ruku nešto najgore što sam vidio u novijim
autima, too large for this small car
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
najjači je km sat na cooperu centralno postavljen
u najmanju ruku nešto najgore što sam vidio u novijim
autima, too large for this small car

Nije on samo nako bezze stavljen centralno.Koliko znam cooper mk2 (onaj stari) je imao isto tako centralno postavljen sat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top