Mini fiat skup :)

Mini fiat skup :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Okupilo se drustvance slucajno :)
Na slikama jedan 2.0 16v, jedan 1.4 8v :D, jedan 1.3 turbo, i last but not least, jedan buduci, gotov u iducih par dana 1.6 turbo :)
P.S. Mercedes uljez veze nemam koji je motor, dizlo neko :)

2004103284462977784_rs.jpg

2004197299904394864_rs.jpg

2004167936006906641_rs.jpg

2004161523120737764_rs.jpg




i za kraj jedno odmjeravanje snaga :D
2004181836268765723_rs.jpg
 
Član
hehehehe jest se neko nalozio na fiate .... :D .... ej da te pitam kako ce ti se zvat prvo dijete .... kako bi odgovorio .... bil bilo .... "zvace se ... FIAT" :D hehehehehe (sala mala) :D
 
Član
eddo je napisao(la):
hehehehe jest se neko nalozio na fiate .... :D .... ej da te pitam kako ce ti se zvat prvo dijete .... kako bi odgovorio .... bil bilo .... "zvace se ... FIAT" :D hehehehehe (sala mala) :D

Pu pu pu, kaka crna djeca kako li sta mani me se :D
Daleko im kuca :D
 
Član
To je akobogda buduci 1.6 turbac :)

A drama drama drama je, lakiran prije par dana u crnu perlu s crvenim zrncima, oprema ful ful ful, ukljucujuci i kozu, bio 1.4 turbak
 
N

nenad

trizex je napisao(la):
To je akobogda buduci 1.6 turbac :)

A drama drama drama je, lakiran prije par dana u crnu perlu s crvenim zrncima, oprema ful ful ful, ukljucujuci i kozu, bio 1.4 turbak

Vidio sam ga prosli vikend i predobar je. Jel to ovaj GT sto se prije par mjeseci prodavo ispred BIT Centra?

[attachment=5004]

[attachment=5003]
 
Član
To je taj ;) Dobio je jos krovni spojler, nove zmigavce/farove, lakiranje, i motor sad :) i da, 16kice
 
N

nenad

Kako sam ja bio zagrijan za tog GT-a, a cijena mu je bila pravo povoljna, cak sam iso i da se auto pregleda i bilo je top, trebalo zamjenit kompresor klime... da sam naso musteriju za svoje auto, uzeo bi ga :(
 
Član
Imao je on dugo problema s motorom, duga je to prica. Vec kad je dosao u ruke celi (znas ga valjda, njegov je i zuti uno s slika), doslo se i do problema :) U rekordnom vremenu :) Pukao zub bio na bregastoj, za jedan usisni ventil mislim, i trkeljalo auto, par godina se tako "napola" vozalo, genijalci nisu mogli da dokuce problem :)

Cudo je njega gledat kak radi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top