Mini Countryman : prve zvanične slike

Mini Countryman : prve zvanične slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
s3it1v.jpg


Konačan izgled budućeg Minija sa četiri vrata, četiri sedišta, četiri metra dužine i ALL4 pogonom na sva četiri točka je trebalo da bude otkriven 7. februara (oficijelna premijera je inače zakazana za mart i Salon automobila u Ženevi), ali su na internet nekako pre vremena dospele ove prve zvanične fotografije.

Za sada njegov zvanični naziv još nije poznat (razvijen je inače pod kodnom oznakom R60), ali će najverovatnije poneti ime Countryman (koje se u nekim zemljama već koristilo u vreme klasičnog Minija), mada ga neki izvori pominju i kao Mini Crosmann.

t68akj.jpg


Kakvo god bilo konačno ime serijskog modela, BMW će njegovu proizvodnju poveriti austrijskoj firmi Magna Steyr, a na tržištu se očekuje u septembru ove godine.

Na slikama je inače Cooper S verzija Countrymana, a dizajn je najvećim delom veoma sličan Minijevoj studiji Beachcomber sa ovogodišnjeg Salona automobila u Detroitu. To podrazumeva drugačiji prednji gril, branik i svetla u odnosu na standardne modele, a odlikuju ga i crni krov i karakteristični izgled Minijevog enterijera.
Sem 4x4 postojaće i jeftinija 4x2 varijanta, a više detalja se očekuje veoma brzo.

2s9uexe.jpg
 
Član
Jedu govna vise sa ovim Minijem! Stari je bio i ostao legenda, a ovo sve samo neko kurcevo sminkanje i glupiranje! Sto je najgore, narodu se to svidja pa kupuje! Eto, onda sam ja lud, ali to je moje misljenje!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jedu govna vise sa ovim Minijem! Stari je bio i ostao legenda, a ovo sve samo neko kurcevo sminkanje i glupiranje! Sto je najgore, narodu se to svidja pa kupuje! Eto, onda sam ja lud, ali to je moje misljenje!

Nisi lud,jedan je Mini One,Cooper.. ali BMW mora da siri ponudu radi vece konkurentnosti i profita
 
Član
vladica85 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Jedu govna vise sa ovim Minijem! Stari je bio i ostao legenda, a ovo sve samo neko kurcevo sminkanje i glupiranje! Sto je najgore, narodu se to svidja pa kupuje! Eto, onda sam ja lud, ali to je moje misljenje!

Nisi lud,jedan je Mini One,Cooper.. ali BMW mora da siri ponudu radi vece konkurentnosti i profita

Svega sam ja toga svjestan, ali tatine cerkice i sincici vole ovo ne znajuci nista o automobilima:icon_mad:
Minija starog imam zelju da kupim jos od kad sam klinac bio, pa da ga sredjujem! Sta ovdje sredjivati:icon_question:
 
Član
poruzna jeste, ali ce biti upecatljiv na cesti to je sigurno :D ovo je za kakvu curicu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top