Mini Challenge: Kora Šumaher - Vožnja me uzbudjuje

Mini Challenge: Kora Šumaher - Vožnja me uzbudjuje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2000462939889122015_rs.jpg


Kora Šumaher (27) je nova Šumi. Iako su se u početku mnogi podsmevali, sada vlada čuđenje među vozačima Formule 1. U prvoj trci u mini čelendž kupu u Lauzicringu, Huba-Buba Kora stigla je 18. ostavivši za sobom osam muškaraca.

U najbržoj rundi ste bili samo tri sekunde sporiji od najbržeg vozača, bivšeg DTM pilota Tomasa Jegera. Da li ste bili iznenađeni?

- Naravno. Dobra sam bila u preticanju, zar ne?

O čemu ste razmišljali na startu?

- Imala sam tremu i drhtala sam kao prut. Sada mi je jasno kako je Ralfu. Ali, vožnja naprosto opija.

Šta kaže sin David što i mama vozi trke?

- Smejao se i rekao: odlično mama, samo daj gas.

Da li će i on jednog dana da postane veliki Šumi?

- Što se mene tiče, može. Ali, isto tako može da bude pekar ili vatrogasac. U svakom slučaju, mi ćemo da ga podržimo.

Na trkama Formule 1 vi privlačite poglede svojom seksi garderobom. Kako ste se osećali u trkačkom kombinezonu?

- U njemu grozno izgledam. On nije nimalo seksi. Mislim da moj muž u kombinezonu izgleda veoma privlačno.

Šta vozačice nose ispod kombinezona?

- Gaćice i sportski brushalter. To je bitno da bi sve stajalo na svom mestu jer se tokom vožnje dobro protresete.

Da li vam prilikom vožnje smetaju dugi nokti?

- Ne, jer da su mi smetali ne bi ih zadržala. Imam kod sebe rezervne nokte. Neke devojke koje voze imaju znatno duže nokte.

Kakva kola vozite u privatnom životu?

- Ralfov BMW X5 i naravno „mini“.

Da li ste vi sada najbrži Šumi?

- Možda najbrža žena Šumi. Kada Ralf ode u penziju, ja ću moći da zarađujem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top