Milijun Dolara ili Koenigsegg CCX?

Milijun Dolara ili Koenigsegg CCX?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
01.jpg


Kanađanin koji je kupio dobitnu srećku N.W.T. lutrije je kao dobitnik mogao birati svoju nagradu. Naime, ponuđen mu je izbor: milijun Dolara vrijedan automobil ili milijun Dolara. Odabrao je novce


Koenigsegg CCX dostiže najveću brzinu od skoro 400 km/h, za ubrzanje od 0 do 200 km/h mu je potrebno manje od 10 sekundi. No, to nije bilo dovoljno da privuče Louiea Edgia koji je kao dobitnik umjesto automobila izabrao ponuđenu alternativnu nagradu od milijun kanadskih Dolara, dakle oko 625.000 Eura.

Simpatični Edgie je svoj izbor prokomentirao činjenicom kako njegov zabačeni gradić Norman Wells od svega 761 stanovnika, u kanadskoj provinciji Sjevernozapadni Teritoriji, u blizini polarne obratnice ima svega jednu 12 kilometara dugačku cestu pa mu uistinu ne treba automobil koji dostiže brzine od 400 km/h, a pitanje je i kako bi Koenigsegg podnio polarne temperature, bez obzira što je riječ o švedskom automobilu. Da ga je Edgie čak i odabrao do njegovog gradića bi automobil trebao biti dopremljen ili avionom ili helikopterom ili bi se njime morao jako dugo voziti po zaleđenim sjevernim, nazovi, prometnicama.

Da priča bude upečatljivija sretni dobitnik je dobitnu srećku kupio u Edmontonu prilikom posjete bolnici gdje se Edgie liječi od tumora na mozgu. Realno sagledavajući situaciju zadovoljan je činjenicom kako ukoliko tretman ne uspije, barem će mu obitelj biti zbrinuta.
 
Član
Po meni, pametna odluka.Jeste da je koinggaseedhdhddG vrh ali....
A i drago mi je da su pare otisle nekome kome su i potrebne.
 
Član
ma cash zakon,pusti se auta,zato sad kupi corvettu,i ostane mu jos para,ne moze ni potrosit(corvette je negdje oko 80000€)...pametan izbor,pogotovo ak se uzme u obzir njegovo zdravstveno stanje,et razmislite,kad bi vi dobili nagradu na lutriji,tt il pare,koliko vas bi uzelo tt-a?ja bi uzeo pare;)
 
Član
edoze je napisao(la):
ma cash zakon,pusti se auta,zato sad kupi corvettu,i ostane mu jos para,ne moze ni potrosit(corvette je negdje oko 80000€)...pametan izbor,pogotovo ak se uzme u obzir njegovo zdravstveno stanje,et razmislite,kad bi vi dobili nagradu na lutriji,tt il pare,koliko vas bi uzelo tt-a?ja bi uzeo pare;)

Ja bi uzeo TTa :cool:

Hahahahahah
 
BHT Ovisnik
edoze je napisao(la):
ma cash zakon,pusti se auta,zato sad kupi corvettu,i ostane mu jos para,ne moze ni potrosit(corvette je negdje oko 80000€)...pametan izbor,pogotovo ak se uzme u obzir njegovo zdravstveno stanje,et razmislite,kad bi vi dobili nagradu na lutriji,tt il pare,koliko vas bi uzelo tt-a?ja bi uzeo pare;)

upravo tako
 
Član
pare bez razmisljanja, pa od njih se preselio iz te vukojebine u neki grad :D situirao se i opet ostane za neki "superautic" tipa corvette kako neko predlozi, to je ono pravo :D
 
Član
Cuj auto ili pare. Da su ponudili auto od milion ipo ili milion kesa, to bi vec bila druga stvar. Ovako uzmes pare pa sam skontas kasnije sta ces, ako pozelis uzmes taj isti auto. A mozes birati jos i kamaru drugih. Ovaj Koenihsegg mene uopste ne fascinira, prave jake masine, al ostalo je nista posebno. Ima i nekih 5 puta jeftinijih auta koje bi radje uzeo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top