Mercedes SLR Asma Perfectus

Mercedes SLR Asma Perfectus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i316882_asmaperfectus5703.jpg

Njemačka tunerska kuća, Asma Design, preradila je Mercedesov supersportski bolid, opremivši ga novim aerodinamičkim dodacima te mu dodatno podigla snagu i okretni moment
Automobil je dobio body kit koji se sastoji od nove maske, prednjeg odbojnika, pragova i stražnjeg odbojnika s difuzorom, a kao točka na i došli su novi naplaci u crnoj boji. Sve to skupa samo je nagrdilo izgled inače skladnog SLR-a te je tako daleko od nečeg što bi moglo nositi ime Perfectus. Barem što se tiče vizualnog dojma. No pod poklopcem motora sasvim je druga priča. Uz pomoć kompressora, malih softverskih preinaka i novog ispušnog sustava, V8 motor nabildan je sa 626 na impresivnih 700 KS, te uz 885 Nm okretnog momenta postiže maksimalnu brzinu od 350 km/h. U ovom automobilu šepurit će se članovi kraljevske obitelji iz Abu Dhabija, koji su za njega iskeširali čak 1.000.000 eura.
i316881_asmaperfectus5704.jpg

i316890_asmaperfectus5702.jpg

i316880_asmaperfectus5705.jpg

i316879_asmaperfectus5706.jpg
 
Član
ovakvog sam jutros otreso.... na Undercoveru.... bilo je malo teze... posto su mi oci... trzale na njega :D
 
Član
Meni se iskreno ovaj model svidja,sto je asma preradila..
Inace ne volim prednji kraj kad asma preradjuje, pogotovo na CLS-u i S klassi...
Ali ovaj SLR su po mom misljenju poprilicno dobro odradili...
Naravno uvijek moze bolje...Mada SLR bez ikakvih prerada je SLR i kao takav je vrh...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top