Mercedes S350 TD

Mercedes S350 TD

Član
Mercedes S 350 Turbo Diesel
1994 Godina Proizvodnje
3500ccm 110kw
Oprema:
-Servo volana
-Air-Bag x2
-Digitalna djelljiva klima (vozac-suvozac-putnici iza)
-Vebasto grejanje
-El.Podesavanje retrovizora + automatsko preklapanje istih
-El.Podesavanje podesavanje volana po visini i dubini
-El.Podizaci stakala x4
-Daljnsko centralno zakljucavanje
-El.Podesavanje prednjih sjedista + masaza u oba
-El.Siber
-El.Zavjesa na zadnjoj sajbi
-Navigacija + CD Player
nadam se da nisam nesto zaboravio

Stanje Vozila...
Uradjena generalka pre 35000km nuliran sat sad stanje kilometraze 35.000km mjenjac je automatski isto servisiran kada i motor. Ima par packica na limu kao sto su :na prednjem braniku,ogulio se lak malo na stoku desna strana velicina par cm, na blatobranu ima nekakvu fleku isto desnom nista strasno i puno vidno za oko osim sto ima na braniku...
+++ tempomat to sam zaboravio

































 
Član
hvala vjrovali ili ne trosi 9l najnormalnije penziske voznje a moze naravno i vise zavisno koliko stisnes

sory mislio sam da sam napisao ali nisam cijena je 14500km
 
Član
Hmmmm da trosi 9l nevjerujem.Mozda po otvorenom,ali po gradu nema sanse ispod 15l.Imao sam ovo auto.Imao je dosta dosta vise opreme od ovog,bio je mladji 3-4 godine.Samo cu jedno reci.Mercedes kojem ce malo koji biti do koljena.Ono je da se moras zaletjeti da bi presao kamion,golfa 2.....Jednostavno auto tesko 2t+ i dizel 150ks ne ide.Na autoputu se muci da dodje do 200-210.Do austrije,njemacke,pula;ne umoris se skoro nimalo.Plovi.Samo ga zeza sto je trom..Ali ko zeli luksuz.Prostora koliko zelis.Tad sam imao pored njega w210 290td star 2 godine,bmw e38 735i....Ta auta mu nisu ni do koljena.U gradu je belaj s njim.Nebi nasao parkinga.Gdje god parkiras zadnji kraj je na cesti.Ko zeli pravo auto da je udobno,kvalitetno ovo je prava prilika jos fakticki ima motor i mjenjac nov.A limarija se da sredit da bude kao nov.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Hmmmm da trosi 9l nevjerujem.Mozda po otvorenom,ali po gradu nema sanse ispod 15l.Imao sam ovo auto.Imao je dosta dosta vise opreme od ovog,bio je mladji 3-4 godine.Samo cu jedno reci.Mercedes kojem ce malo koji biti do koljena.Ono je da se moras zaletjeti da bi presao kamion,golfa 2.....Jednostavno auto tesko 2t+ i dizel 150ks ne ide.Na autoputu se muci da dodje do 200-210.Do austrije,njemacke,pula;ne umoris se skoro nimalo.Plovi.Samo ga zeza sto je trom..Ali ko zeli luksuz.Prostora koliko zelis.Tad sam imao pored njega w210 290td star 2 godine,bmw e38 735i....Ta auta mu nisu ni do koljena.U gradu je belaj s njim.Nebi nasao parkinga.Gdje god parkiras zadnji kraj je na cesti.Ko zeli pravo auto da je udobno,kvalitetno ovo je prava prilika jos fakticki ima motor i mjenjac nov.A limarija se da sredit da bude kao nov.
hvala vjrovali ili ne trosi 9l najnormalnije penziske voznje a moze naravno i vise zavisno koliko stisnes
mislio sam na penzisku voznju nema stiskanja i varanje na saltanju naravno ko zna automatika da vara a pretezno svi znamo po gradu kreni stani trosi 13 do 15 lit pogotovo sad u zimskim uslovima otvorene penzija do 120 mislim da nesme 9 preci ali naravno ko ovo vozi 120 kad ide na put NIKO

trom jeste sto se tice al do neke odredjene brzine ipak dizel je to ali nije pas trom oko stotke kad se igra kida lijepo iako je tenk na tockovima
 
Član
14500 ja sam prodao auto prijatelju i dalje je na prodaju novi broj je 065198888
 
Top