Mercedes E klase Cabrio na Salonu u Detroitu

Mercedes E klase Cabrio na Salonu u Detroitu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mercedes%20e%20cabrio%201.jpg

Mada su ranije informacije govorile da će se novi Mercedes E klase kabriolet pojaviti već na ovogodišnjem Salonu automobila u Frankfurtu (zamenjuje dosadašnji Mercedes CLK Cabrio), to se ipak neće desiti.

Naime, po poslednjim vestima premijera će biti održana u januaru 2010. godine, i to na Salonu u Detroitu. S druge strane, publika u Frankfurtu će biti u prilici da vidi novu E klasu u karavan izdanju.
mercedes%20e%20cabrio%2011.jpg

Ove špijunske fotografije su inače nedavno napravljene na nemačkoj stazi Nirburgring i oko nje i prikazuju praktično nemaskirani Mercedes E klase Cabrio sa sklopivim platnenim krovom (krov se otvara/zatvara za 20 sekundi).

U paleti pogonskih agregata će se inače naći tri benzinca (E250 CGI sa 204KS, E350 CGI sa V6 agregatom od 292KS i E500 sa V8 motorom od 388KS) i dva dizelaša (E250 CDI sa 204KS i E350 CDI sa V6 motorom od 231KS).
 
Član
platno? F U J !!!! sa krovom gore izgleda ko kakav low budget cabrio, po meni cisti promasaj mercedesa, trebali su ici na metalni za ljude koji ovo auto zele voziti i zimi, sve u svemu promasaj barem s moje strane..
 
Član
Trebao je da bude tvrdi krow, ali inace, auto je super, iako bas ne gotivim mecke, ali dobro izgleda ;)
 
Astra je napisao(la):
platno? F U J !!!! sa krovom gore izgleda ko kakav low budget cabrio, po meni cisti promasaj mercedesa, trebali su ici na metalni za ljude koji ovo auto zele voziti i zimi, sve u svemu promasaj barem s moje strane..

Platneni krov je iz jednog razloga a to je , E klasa je kod mercedesa visa srednja klasa limuzine , znaci porodicno auto , e hajd sad vi zamislite , mladi bracni par sa 2 djece krene negdje na put , spuste krov , i krenu , gdje ce staviti stvari ako je tvrdi krov , to je banalni primjer zbog cega je platneni krov , znaci cisto zbog toga sto je namjenjeno za 4 osobe i da te 4 osobe mogu staviti neke nomalne stvari u gepek a ne 4 mobitela i gotovo , ni shibica ne moze stati ;)
 

MTR

Član
po meni je platneni vise noble od tvrdog , ako se kome ne svidja ima SL , ili kupis sebi Eosa i sa njim se ofiras. Meca je oduvijek pravila kabriolete a ovo jeste kabriolee , nije kupe-kabrio sa cvrstim krovom . Ka ne znam dal vi mislite da ti krovovi pustaju vodu ili sta ????
Sve u svemu bice to jos jedan MERCEDES BENZ :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top