Mercedes C220

Mercedes C220

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iskreno , meni se ne svidja nimalo cak sta vishe odvratan mi je :icon_mad:

Nisu plastike za merca nikako :)
 
Član
Nije Merđzo za tjuning,kakvi,najljepši je onako "prirodan" sa nekim lijepim felama i to je to.;)
 
BHT Ovisnik
uh da mu je nabacit MAE felgel,malo ga spust zatamnit,neke rore fine,pa bio bi najljepsi nadaleko :cool:
 
to je od mog kolege,sad ga prodaje pa pokusavam s njim dogovoriti cijenu,a onda moram fiata da prodam...:icon_sad: ali necu se pokajati,merc je merc ipak...:icon_smile:
 
Član
RedDevil je napisao(la):
Nije Merđzo za tjuning,kakvi,najljepši je onako "prirodan" sa nekim lijepim felama i to je to.;)

Naravno da je za Tjuninga ali treba ga znat uradit i treba pare imat :icon_biggrin:
meni se ovaj i nesvida mozda je on uzivo ljepsi
 
1200 KM su felge i oko 2000 su izasle plastike jer su rucni rad,a i remus je u toj cijeni ja mislim...moze se tu jos puno toga uraditi...treba ga spustiti i zatamniti stakla...obavezno...
 
nije los merc,treba jos nekih detalja pa da bi izgledo kao ovaj na slikama dole,ali polako prvo ga kupi,pa onda jedno po jedno ;)


:icon_exclaim:
 
dizelas je,mislim 101 ks...ma ide predobro,vozio sam ga vise puta,samo su slabe ceste kod nas pa ga bas i ne moze nigdje posteno stisnuti jer je on vec spustan,a ima i ove plasticne dodatke...

et,taj mu je dosta slican...ma moze se to fino ''utegnuti'' ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top