Mercedes-Benz w126 300SEL komentari

Mercedes-Benz w126 300SEL komentari

Član
Ja sam mislio da ovo auto nikad nece biti zavrsen i da vise nikad nece vidjeti puta. ali eto,drago mi je da sam pogrijesio
sta je pod haubom, jesi li uspio ista od svega onog sto si pisao da ces raditi ili je ona stara "tresla se gora,rodio se mis"
 
Ja sam mislio da ovo auto nikad nece biti zavrsen i da vise nikad nece vidjeti puta. ali eto,drago mi je da sam pogrijesio
sta je pod haubom, jesi li uspio ista od svega onog sto si pisao da ces raditi ili je ona stara "tresla se gora,rodio se mis"
pod haubom je jedna mašina koja će biti otkrivena nekad kasnije, uglavnom sve će se čuti :D
 
Član
Upravo gledam na facebooku slike felgi, unikatne su nema sta :) Radovi su odlicni, jedino mi bodu oci bocne lajsne, nadam se da ces to rijesiti ;)
Sto nisi stavio sve slike u punoj velicini, da ne otvaramo svaku posebno ko levati :D

I za sta sluzi ova boca ??
1509643_1487640738130084_1693872255_n-jpg.56657
 
Upravo gledam na facebooku slike felgi, unikatne su nema sta :) Radovi su odlicni, jedino mi bodu oci bocne lajsne, nadam se da ces to rijesiti ;)
Sto nisi stavio sve slike u punoj velicini, da ne otvaramo svaku posebno ko levati :D

I za sta sluzi ova boca ??
1509643_1487640738130084_1693872255_n-jpg.56657
[/QUOTE
iskreno, pojma nemam hahahhaha ali ide crijevo odozgo sa boce u koju se sipa voda za hladnjak, tako da je moguće da kupi vodu koja se već ohladila hahaha :D
 
Steta sto ga razlupa. Sta bi za onaj skupi kovani motor ?
motorizacija je tajna trenutno, kada trebadne da se zna, znat' će se :D
Ove gromobrane skini ili bar ofarbaj u boju auta ;)
puknuta mi široka lajsna+ rapar je, lijeva strana od starog modela tj rebrasta a desna strana ravna, zato sam ovo stavio :D
Hoce covjek da ima uzemljenje nemojte tako
gromovi samo u moje auto udaraju, ne treba komšijama gromobran na kući
 
Top