Mercedes-Benz Vito 108CDI problem sa grijanjem/hlađenjem

Mercedes-Benz Vito 108CDI problem sa grijanjem/hlađenjem

Član
Kao što naslov kaže, radi se o MB Vito 108 CDI '99 godina, ne radi grijanje/hlađenje, onaj točkić što ima za paljenje i regulaciju brzine puhanja, kad hoću da upalim neće da upali, ni na jednoj brzini neće da radi, pa ako neko zna o čemu se radi, ili se susretao sa ovim problemom na ovom kombiju da napiše...

Hvala unaprijed
 
meni se cini da je motoric od ventilatora u pitanju....

a moze biti i prekidac taj regulacioni ili mozda negdje prekid struje.....jesil provjerio osigurace?
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
meni se cini da je motoric od ventilatora u pitanju....

a moze biti i prekidac taj regulacioni ili mozda negdje prekid struje.....jesil provjerio osigurace?


Nije do struje ili osiguraca, najvjerovatnije je da je do cetkica na motoricu za ventilaciju, moram to vidjeti, pa zamijeniti cetkice, a ako ne bude do toga onda cu morati traziti dalje sta bi moglo da bude,i hvala u svakom slucaju na pomoci ;)
 
jusuf je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
meni se cini da je motoric od ventilatora u pitanju....

a moze biti i prekidac taj regulacioni ili mozda negdje prekid struje.....jesil provjerio osigurace?


Nije do struje ili osiguraca, najvjerovatnije je da je do cetkica na motoricu za ventilaciju, moram to vidjeti, pa zamijeniti cetkice, a ako ne bude do toga onda cu morati traziti dalje sta bi moglo da bude,i hvala u svakom slucaju na pomoci ;)




nema na cemu sretno ;)
 
Top