Mercedes Benz C63 AMG Coupe video review

Mercedes Benz C63 AMG Coupe video review

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fSIDLyKiIlU&feature=player_embedded[/video]
 
Član
MTR opasno opalio po mercedesima nakon sto je sebi uzeo jednog Dedu :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
"Ma kakav mercedes, to je penzionersko auto, za babe i djedove":icon_smile::icon_smile:

Mercedes nikako da skine taj epitet "dedino auto", ali neka neka :))))) pomjera mercedes guzove konkurenciji sa ovakvim modelima:))) ZVJER:123:
 
Ja mislim da je taj epitet prisutan jedino na balkanu gdje se 99% voze 200d, 240d, ili eventualno 300d, a nitko ne gleda 80 godina haranja trkaćim pistama :icon_smile:


Ovaj C 63 mi podiže nešto u gaćama.... :D :lol:
 
Član
Istina je da Mercedesi nikad nisu bili nesto posebno fini za brzu voznju, to su vecinom bili kruzeri sa jakim motorima. Ovo sto su uradili sa zadnjih par auta je pravi preokret u odlicnom smjeru i nadam se da ce i nastaviti ovim stopama naprijed :cool:
 

MTR

Član
BEMWE je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
MTR opasno opalio po mercedesima nakon sto je sebi uzeo jednog Dedu :icon_biggrin::icon_biggrin:

Koliko ja znam, MTR je i ranije voleo Mercedese:icon_biggrin:

jess of kors :D , mecka je mecka a sve drugo su auta :cool::cool::cool: , pa ljudi moji ipak je Mecka prvo auto na planeti
 
MTR je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
MTR opasno opalio po mercedesima nakon sto je sebi uzeo jednog Dedu :icon_biggrin::icon_biggrin:

Koliko ja znam, MTR je i ranije voleo Mercedese:icon_biggrin:

jess of kors :D , mecka je mecka a sve drugo su auta :cool::cool::cool: , pa ljudi moji ipak je Mecka prvo auto na planeti

eh sto nema vise reputacije da tam pluscinu jednu golemu;);)
 
Član
Gledaj ovih Mercedes-fanova sto su se raspalili... neeeeema pluseva :lol::D:D:D

Dobra mecka MTR, :icon_biggrin::icon_biggrin:
 

MTR

Član
@Leta : brate zar nisam u pravu , dok je se August Horch ( Prvo Horh pa Auto Union pa na kraju ispade onaj Audi :D ) igrao sa lutkicama , Karl je uveliko pravio auta :cool::cool:
 
Top