Mercedes 190

Mercedes 190

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo iz usluge pitam...
momak jedan ima Mercedesa 190 2.0 benzin...pa ga interesuje kako bi mogao da malo nabrije taj motor???
...prica o nekoj novoj turbini, al nezna koja bi mogla i kako da se ugradi...pa me zamolio da ovde pitam, da vidi misljenja vise ljudi...
...hvala unaprijed!!!
 
Član
ma znam i ja...al kad me vec zamolio da pitam...interesuju i njega misljenja vise ljudi...
 
Član
zar na 190-ku moze turbina:icon_rolleyes:
ne vjerujem da se moze napravit turbak od atmosferca,ako i moze onda pravo tesko...ak misli zujalicu,nek proda i kupi sebi bmw-a e30-ku;)
mecka i adrenalin,tesko...kazem zato sto vozim na mercovom motoru...
 
Član
neznam drug...ja samo napisao sto mi je rekao...mada i ja mislim da bi tu tesko mogla neka turbina...jest to mercedes, al mu je motor kanta...:icon_biggrin:
 
Član
edoze je napisao(la):
zar na 190-ku moze turbina:icon_rolleyes:
ne vjerujem da se moze napravit turbak od atmosferca,ako i moze onda pravo tesko...ak misli zujalicu,nek proda i kupi sebi bmw-a e30-ku;)
mecka i adrenalin,tesko...kazem zato sto vozim na mercovom motoru...

Dzenad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ne vjerujem da se moze napravit turbak od atmosferca

Pogrešno vjeruješ.

:D
nisam imao iskustva,a nisam ni vidio da neko to radi...a mislim da to ne vrijedi radit na autu koje je staro 20+ godina,i koje ce sluzit samo za vozanje po gradu,da ga sprema za trke onda ok...posto mercedes nije za trka,onda ne bi ni u kom slucaju radio,lakse je ubacit jaci motor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top